Екодім. Сучасні котеджі і заміські будинки під ключ

Екодім - це ідеальний варіант побудови сучасного заміського котеджу або будинку в межах міста для тих, хто піклується про комфорт проживання і максимально раціональне використання природних ресурсів.

На сайте https://teplogrand.ua/catalog/gazovye-kolonky/ вы можете купить газовые колонки отличного качества.

Екодім - це будинок, який:

сприятливо впливає на здоров'я що у ньому людей;

завдає мінімум шкоди навколишньому ландшафту;

мінімізує опосередкований шкоди природі.

Основні вимоги до Екодім

Сучасні котеджі повинні бути максимально енергоефективними і забезпечувати зниження споживання електрики, газу та інших джерел енергії. Висока енергоефективність досягається завдяки:

технологіям будівництва, які забезпечують хорошу теплоізоляцію, знижують тепловтрати через вікна і вентиляцію і гарантують підтримання оптимального мікроклімату;

використання альтернативних і поновлюваних джерел енергії (сонячних батарей, вітроустановок, геотермальних станцій).

Екодім повинен використовувати індивідуальний або невеликий колективний джерело води, при цьому ступінь її очищення повинна відрізнятися в залежності від призначення (питна, технічна і т.д.).

Стічні води повинні очищатися спеціальними системами септиків, а після використовуватися на потреби поливу. Органічні відходи також отримують друге життя, переробляючи в компост.

Скорочення викидів в атмосферу шкідливих речовин. Для будівництва можуть використовуватися найрізноманітніші матеріали: цеглу (саманний, керамічний, силікатний), газоблок, дерево, брус. Для теплоізоляції вибирають утеплювачі з максимально високою екологічністю. Аналогічно підбираються матеріали для внутрішньої обробки і меблів, вони повинні відповідати вимогам до екологічної безпеки і не містити в складі токсичних речовин.

Закладка сучасних інтенсивних садів і виноградників

Прибирання котеджу або заміського будинку

Межкімнатні двері в магазині ЄВРОПІДЛОГА