Закладка сучасних інтенсивних садів і виноградників

Закладка сучасних інтенсивних садів і виноградників вимагає облаштування шпалерних рядів, які підтримують рослини, розподіляють на себе навантаження зеленої маси і плодів. Шпалерний ряд складається з крайніх (якірних, кінцевих, анкерних) і проміжних стовпів. Шпалерний трос для виноградників і кущів ожини/ малини Ви можете замовити на https://maysterfix.com/ua/a411472-shpalernyj-tros-dlya.html за самою вигідною та не дорогою ціною, у зручний для Вас час. Найчастіше крайні стовпи довше і міцніше ніж проміжні, так як вони тримають значну частину навантаження не тільки зеленої маси, але і повинні витримувати значний натяг тросів. Крайні стовпи повинні бути заякорени.Якорь закладається з зовнішньої сторони шпалерного ряду, крім того, робляться відтяжки з дроту, що з'єднують якір і крайній стовп. Також замість якорів можуть використовуватися підкоси або упори, які встановлюються з внутрішньої сторони шпалерного ряду.

Завдання якорів, упорів і підкосів це протидія силам, що виникають при натягу шпалерного троса і нагрузкеот рослин, вони дозволяють крайнім стовпів залишатися у вертикальному положенні, не звалюючись. Вибір проміжних і крайніх стовпів найчастіше обумовлений економічними факторами, состояніемпочв і місцевості, в якій закладається інтенсивний сад, виноградник кустарнікі.В якості шпалерних ниток використовується шпалерний трос, який виступає опорою рослини, до якого воно підв'язується і те, на чому тримається зелена маса і плоди. Кількість шпалерних ниток варіюється від виду садової культури або виноградника, і, так само як і опори, вибирається в залежності від економічних і природних факторів тієї місцевості, гдеобустраівается інтенсивний сад, виноградник чагарник.

Загальні відомості про шпалерних тросі.

Шпалерний трос є найбільш сучасною і надійною заміною оцинкованого дроту, так як в ньому поєднуються високі силові характеристики сталевого троса, що дозволяє витримувати велике вагове навантаження, гнучкість, універсальність, а так само полімерне покриття, що захищає сталевий трос від атмосферних впливів. При цьому шпалернийтрос прш може використовуватися як в садівництві, так і в віноградарстве.Металлотросдля шпалерного троса виготовляється з високоякісної високовуглецевої латунірованная дроту.

Полімерне покриття, яке використовується в шпалерні тросі, забезпечує захист металлотроса від впливу атмосферних опадів, стійке до ультрафіолету, не призводить до термічних опіків рослин і стійке до дії хімічних препаратів, якими обробляються сади.

Найпопулярніший спосіб механічної обробки

Создание успешной торговой стратегии Форекс

Екодім. Сучасні котеджі і заміські будинки під ключ

Екодім. Сучасні котеджі і заміські будинки під ключ