Модульні ємності для бізнесу та промисловості
Модульні ємності для бізнесу та промисловості
Щоб раз і назавжди вирішити питання зі збиранням та зберіганням рідин достатньо купити модульні ємності та вміти правильно їх встановити. Проста модульна ємність є розбірною конструкцією, що складається з оцинкованого каркаса, металевого оцинкованого або пластикового даху та поліпропіленової оболонки. Додатково кожна ємність оснащується обв'язкою: сходами, люком, обслуговуючим майданчиком, насосами для перекачування та циркуляції рідини, датчиками рівня, зливними та заливними патрубками, системою електричного обігріву потужністю від 4 кВт до 40 кВт.
Ємності для зберігання води збираються безпосередньо на об'єкті, куди доставляють у розібраному вигляді: кожна деталь підганяється під конкретний типорозмір ємності, яка стандартизована та підбирається з каталогу виробника. Якщо передбачається зберігання агресивних середовищ, таких як рідкі мінеральні добрива (КАС) або промислові стоки, то патрубки, фланці та запірно-регулююча арматура повинні бути виготовлені з нержавіючої сталі.
Сфери застосування модульних ємностей
Завдяки абсолютно герметичній конструкції та екологічно нейтральному вкладишу, модульні резервуари застосовують для багатьох цілей:
1. Системи водопостачання населених пунктів питною водою. У таких ємностях накопичують попередньо очищену воду, взяту з підземного або поверхневого джерела (з артезіанської свердловини, річки, озера, водосховища) і подають кінцевому споживачеві.
2. Системи водоочищення: автономні каналізації, станції біологічного очищення, зберігання технологічних та промислових рідин для очищення та подальшого використання у технологічному ланцюжку.
3. Купити ємності для розведення риби – прибутковий бізнес-проект з вирощування та розведення цінних порід риб.
4. Системи пожежогасіння на об'єктах підвищеної небезпеки. Купити пожежні резервуари можна з пластиковим дахом (встановлюються зазвичай у приміщенні або на вулиці – по сезону) або з металевим дахом – монтаж на вулиці.
Це далеко не повний перелік використання модульних резервуарів для бізнесу та промисловості.
Чому обирають компанію Акваполімер Інжиніринг
Якщо ви хочете замовити модульні резервуари, які дешевші та практичніші за зварні та залізобетонні споруди, зверніться до компанії Акваполімер Інжиніринг. Тут фахівці допоможуть оптимальний типорозмір, обв'язування резервуару для зручності обслуговування та експлуатації, а також спосіб монтажу. Для кожного пожежного резервуара розробляється тепловий розрахунок, згідно з яким визначається товщина утеплювача та потужність ТЕНу (при надземній установці). Підземні резервуари відразу йдуть з утепленням (100мм дах та 50мм стінка), додатково можна утеплити дно та додати утеплення стін до 100мм. Підігрів не потрібен.
Завершальним етапом є виготовлення комплектуючих, транспортування на об'єкт та монтаж резервуару. Середній термін монтажних робіт залежить від обсягу споруди: від 2 днів до кількох тижнів.