Прибирання котеджу або заміського будинку

Власники котеджів і заміських будинків змушені постійно підтримувати порядок в своїх приміщеннях, які часом відрізняються великими площами. Це займає просто катастрофічно багато часу. Найчастіше прибирання будинку доводиться виконувати в свої вихідні дні. Але ж на вихідних хочеться відпочити від трудового тижня, насолодитися спілкуванням з сім'єю, зайнятися іншими справами. Та й кому захочеться витрачати сили на роботу, яку можна передоручити спеціально навченим людям. Прекрасним рішенням даної проблеми є звернення до клінінгову компанію.

Клінінгова компанія "Уборкін" пропонує свої послуги з професійного прибирання приватних будинків, квартир, виробничих та офісних приміщень. На сайті https://uborkin.com.ua/uborka-doma ви зможете замовити клінінгову послугу, довідатися про ціни на прибирання приміщень, почитати відгуки клієнтів і отримати відповіді на всі ваші запитання. Компанія "Уборкін" працює в Києві вже понад 10 років, за цей час з ними попрацювали сотні і сотні клієнтів, які звертаються знову і рекомендують своїм друзям.

Професіонали своєї справи відмінно знають всі тонкощі прибирального процесу, тому можна сміливо довірити їм турботу про чистоту вашого будинку. Звернувшись в клінінгову компанію, власник заміського будинку поступає дуже розумно. Можна навести факти, які свідчать про правильність такого вибору:

 • Економія часу. Оскільки будинок зазвичай складається з декількох кімнат, а також може мати додаткові поверхи або підвальні приміщення, прибрати швидко всю його площу не вийде.
 • Якісний результат. Компанія постійно вдосконалюється, використовує найкращу професійну хімію та техніку.

Навіть якщо ви залучите до прибирання всіх домочадців, розраховувати потрібно на цілий день. Виникає питання: а коли ж тоді відпочивати? Запрошені професійні прибиральники візьмуть на себе всю турботу про чистоту ваших приміщень, а у вас з'явиться маса вільного часу для відпочинку. Якщо ви придбали заміський будинок, але в ньому поки не проживаєте, порядок все одно доведеться підтримувати. Тим більше, якщо спочатку прибирання там не проводилось.

Одночасно володіти більше ніж 1 домоволодінням надзвичайно складно. Але це можна легко передоручити спеціально підготовленим людям. Справа в тому, що заміський котедж не потребує щоденного прибирання. Досить в ньому наводити порядок 1-2 рази на місяць, але робити це максимально якісно. Для клинерів подібна робота є справою звичною. Вони краще за вас знають, які дії зробити для приведення приміщень у порядок, які застосувати засоби для конкретної ситуації, яке використовувати обладнання. Наприклад, в ряді випадків краще скористатися миючим пилососом, а десь краще застосувати спосіб сухого чищення.

Внутрішнє прибирання дому:

 • Прибирання зазначених житлових кімнат, підсобних приміщень, коридорів. Виконується миття підлог, стін і стель, видалення пилу зі всіх поверхонь.
 • Вологе або сухе прибирання сходових прольотів.
 • Миття і дезінфекція туалетів і ванних кімнат. Обезпилювання кахельної плитки, догляд за сантехнічними приладами, видалення забруднень і нальоту з унітазу, раковин і ванни.
 • Наведення порядку на кухні, видалення слідів жиру і кіптяви з кухонних приладів і витяжок. Також можливий догляд за газовими і електричними плитами, витяжками та іншої кухонною технікою.
 • Усунення забруднень на предметах м'яких меблів, підлогові покриття, шторах, в інших місцях.
 • Чистка опалювальних радіаторів.
 • Мийка, протирання від пилу меблів, побутової техніки, приладів освітлення.
 • Чистка і миття міжкімнатних і вхідних дверей.
 • Миття вікон будь-якого розміру, підвіконь і укосів.

Роботи зовні будинку:

 • Наведення порядку на сходах і відкритих терасах.
 • Миття вікон, в тому числі на другому або третьому поверхах. Застосовується висотне і розкладне обладнання.
 • Догляд за фасадами. Клінери відмивають фасадні водостійкі покриття (фарба, сайдинг, керамічна плитка, штукатурка).
 • Прибирання дахів. Зазвичай замовляють чистку відсотків і жолобів від сміття.

Підбір кожухотрубного теплообмінника

Чим квартира краще приватного будинку?

Вибираємо кутову шліфувальну машину

Схема проводки в панельному будинку