Вибираємо кутову шліфувальну машину

Кутова шліфувальна машина, яку частіше називають «болгарка», - це електроінструмент, призначений для різання, шліфування, полірування, зачищення різних поверхонь і матеріалів. Вона незамінна в будівництві і може стати в нагоді в побуті.

Отличного качества болгарка Бош 125 представлена на сайте интернет магазина по выгодной цене.

Перш ніж вирушити в магазин, чітко дайте собі відповідь на таке питання: для яких робіт вам потрібна кутова шліфувальна машина. Тому що перше, на що варто звернути увагу, - це потужність апарату, а її вибір безпосередньо залежить від того, для яких цілей машина призначена. Шліфмашини з потужністю від 600 до 1000 Вт призначені для різання на невелику глибину і для шліфування, а якщо вам потрібно зробити більш складні роботи: обробити камінь або бетон, - то зверніть увагу на моделі з потужністю близько 2000 Вт і швидкістю обертання не менш 6000 об / хв.

Наступна основна характеристика кутової шліфувальної машини - розмір абразивного диска, а точніше, його максимально допустимий діаметр і товщина. Чим більше діаметр диска, тим більшої глибини буде розріз. Абразивні диски бувають шліфувальні та відрізні. При обробці певного матеріалу потрібен точний підбір диска. Вибираючи диск, зверніть увагу, щоб він не був деформований і на ньому не було пошкоджень, перевірте, чи входить в комплект зміцнюючий елемент.

«Болгарки» бувають побутові і професійні. Для довгої роботи без перерви використовуються професійні моделі. Якість матеріалів і збірки, надійність електронного оснащення у них вище, ніж у побутових. Вони мають більший розмір і потужність двигуна, але, відповідно, і більш високу ціну. Кутова шліфувальна машина Makita - прекрасний зразок професійної техніки. Японські виробники спеціалізуються на виготовленні високоякісного професійного електроінструменту і пропонують широкий вибір «болгарок».

Також машини цієї фірми мають найбільш вдале співвідношення ціни і якості.

Якщо шліфмашина потрібна вам для домашнього використання або для роботи на дачі, то варто звернути свою увагу на побутові моделі. Вони мають менші розміри і потужність, відрізняються невеликим числом додаткових функцій. Працювати побутовими приладами можна не більше 2-3 годин на день, а кожні 10-15 хвилин потрібно робити перерву хвилин на 15. Але при цьому побутові шліфувальні машини більш компактні і зручні для домашнього використання, а також мають більш низьку ціну.

Фірма Bosch випускає як професійні, так і побутові моделі. Кутова шліфувальна машина Bosch відповідає всім сучасним вимогам, забезпечує безпечну і комфортну роботу. Побутову серію виробляють на заводах Польщі, а професійну в Швейцарії і Німеччини.

Точно визначившись, які роботи ви збираєтеся виконувати за допомогою кутової шліфувальної машинки, ви зможете вибрати відповідну за якістю модель, не переплачуючи зайвого.

Вибір москітних сіток на вікна

Выбираем глушитель в Киеве

Выбираем плитку для ванной

Обзор морских курортов в Украине