Схема проводки в панельному будинку

Якщо планується розташувати провід під шаром штукатурки , слід зазначити на плані місце його розташування щоб простіше було його шукати при ремонті. Якщо цього не зробити, з'явиться ризик випадково пошкодити його свердлом.

На сайті www.megatrading.com.ua компания Megatraiding пропонує вигідну пропозицію для компаній по електропостачанню.

У разі, коли становище комунікацій змінюється, знадобиться нова схема. При її створенні потрібно буде з'ясувати, чи не збільшиться енергоспоживання, і чи не знадобиться погодження проектної документації. Для цього складається кількість енергії, споживаної усіма приладами. Береться середній і максимальний показник. Аналогічним чином робиться розрахунок по світу, силової мережі і за приладами особливої потужності. Кожній мережі повинен відповідати окремий провід. Їх повинно бути, як мінімум, два. Максимальна потужність для одного - 6 кВт. Кухонне обладнання бажано підключити окремо, оскільки воно дає найбільші навантаження.

У стандартній двокімнатній квартирі із середнім споживанням можна поставити окремий автоматичний вимикач і УЗО для:

кухні;

двох кімнат;

передпокою та санвузла.

При розробці схеми визначається розташування каналів в залізобетонних конструкціях. Його можна підглянути у сусідів по поверху , якщо їм вже доводилося вирішувати це завдання, але краще з'ясувати все самостійно. Справа в тому, що один і той же поверх могли зводити різні бригади з різним рівнем відповідальності. Якщо будівля побудована в 80-90 роки, велика ймовірність порушень технічних стандартів.

Виявити канали в стінах можна по вимикачів і характерним круглим або квадратним заглибленням, а також отвору в стелі біля гака для люстри . Вони сходяться в розподільній коробці. Використовувати краще їх - інакше доведеться робити прокладку відкритим способом.

Висота розеток щодо статі вибирається з міркувань зручності. Досить буде встановити по одній на кожні 4 м периметра житлової кімнати і на кожні 10 м 2 передпокої. Орієнтуючись на сучасні типорозміри меблів в кухні рекомендується розмістити їх на трьох рівнях від статі:

10 см - для холодильника , електроплити, пральної машини та іншого обладнання, яке не потрібно часто відключати;

120 см - для побутових приладів, які завжди знаходяться під рукою - чайника, кухонного комбайна, кавомолки;

200-250 см - для витяжки та додаткових джерел освітлення.

Для санвузла буде потрібно одна захищена розетка біля раковини, розташована на висоті 1,5-2 м.

Чим квартира краще приватного будинку?

Як вибрати проект будинку?

Отопление Загородного Дома Цена

Утеплення фасаду будинку