Чим квартира краще приватного будинку?

Нерідко у жителів міста виникає бажання змінити галасливий і метушливий місто на тихе і спокійне місце, що знаходиться за межами міста. Для них життя за містом здається більш привабливою. А декому достатньо приїжджати за місто в приватний будинок лише в літній час, тоді решту часу проводити в квартирі. Проте, не всі мають достатній рівень доходу, тому не обійтися без вибору чогось одного.

Как продать недвижимость за городом, пройдя по ссылке вы ознакомитесь с информацией, которая вам точно поможет быстро продать дом.

Тому перш ніж приймати остаточне рішення про переїзд в приватний будинок, варто тверезо оцінити всі плюси і мінуси заміського будинку і квартири.

Питання з транспортом

Навіть в разі якщо у вас є машина, щоб їздити з міста за місто і назад, більш мобільним можна бути лише тоді, коли живеш в квартирі. Крім того, в місті завжди доступні метро, автобуси і тролейбуси, а поруч з багатоквартирним будинком завжди є зупинки громадського транспорту. А живучи за містом з сім'єю можна зіткнутися з необхідністю розвозити всіх своїх дітей по дитячих садках або школам. Крім цього взимку можна зіткнутися з тим, що дороги будуть заметені, що буде ускладнювати пересування по шляху до цивілізації. Не кажучи вже про те, що в зимовий час за містом не обійтися без витрат на розчищення снігу своєї вулиці і біля свого будинку.

Питання з інфраструктурою

Поруч з багатоквартирним будинком завжди жвава життя. Тому що в крокової доступності є не тільки школи і дитячі сади, а й безліч магазинів і торгових центрів, в яких можна купити все необхідне, причому в будь-який час. Тоді як магазини за містом мають досить обмежений асортимент і нетривалий час роботи. І для того, щоб закупити все необхідне відразу, не обійтися без поїздки на машині в місто.

Питання з інженерними комунікаціями

Більшість мешканців квартир вважають, що їм доводиться платити непомірно високі суми за різні загальнобудинкові потрібні і капітальний ремонт. Однак в заміському будинку доведеться за все відповідати самому. Якщо на вулиці, на якій знаходиться приватний будинок, проведений газ, то це полегшує життя. Але якщо ж його немає, то варто бути готовим до того, що доведеться платити за світло великі суми грошей. Ще одним важливим моментом є каналізація в приватному будинку. Проблем можна уникнути, якщо є центральна каналізація, проте якщо її немає, то власник будинку буде змушений кожні кілька тижнів замовляти вивезення відходів за свій рахунок. Також є складнощі зі сміттям, тому що на весь населений пункт є лише одна або дві площадки, до яких доведеться або йти, або їхати якийсь час.

Крім того, всі відповідальність за справність і роботу інженерного обладнання, що знаходиться в приватному будинку, буде повністю лежати на ваших плечах. Вам доведеться перед початком кожного опалювального сезону проводити перевірку цього обладнання, а також відстежувати підйом грунтових вод, щоб уникнути затоплення. Проживаючи в квартирі, ви з такими проблемами ніколи не будете мати справу.

постійний ремонт

Ремонтні роботи в заміському будинку практично ніколи не припиняються. Тоді як в квартирі ви можете зробити ремонт і жити спокійно. Але якщо ж ви вибрали для проживання приватний будинок, то потрібно бути готовим до постійних витрат. Вам доведеться постійно підтримувати і переробляти багато в будинку і на території вашої ділянки. І всі ці роботи будуть приводити до витрат на постійній основі.

питання безпеки

Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, то поруч з вами завжди багато людей, до яких ви можете звернутися за допомогою, якщо виникне якась небезпечна ситуація. Тоді як забезпечити безпеку приватного будинку значно складніше. Крім того, до приватного будинку, що знаходиться за межами міста, екстрені служби добираються набагато довше, ніж до багатоквартирних будинків в місті. Тому якщо у вашій родині є хворі або люди похилого, то краще відмовитися від переїзду за місто, щоб не опинитися в ситуації, коли машина швидкої допомоги не зможе приїхати вчасно.

Витрати на комунальні послуги

Існує думка, що жити в приватному будинку набагато дешевше, ніж у звичайній квартирі. Проте, як раз саме приватний будинок зажадає від вас великих грошових витрат. Взимку вам доведеться самостійно прогрівати будинок, що набагато складніше, ніж прогріти квартиру. Крім цього багато грошей буде йти на оплату газу, не кажучи вже про те, що буде потрібно оплата вивезення сміття, світла, прибирання снігу та вивезення каналізаційних вод. Крім того, власникам приватних будинків потрібно платити податки на землю.

Перш ніж купити заміський будинок , слід ретельно порівняти всі плюси і мінуси життя за містом. Тому якщо ви виберете життя в приватному будинку, вам потрібно бути готовим до того, що заміський будинок зажадає від вас вкладення не тільки ваших коштів, а й ваших сил і часу. 

Как постирать обивку диванов и кресел

Выбор термостатического клапана

Чи варто будувати власний приватний будинок?

Схема проводки в панельному будинку

Квартири подобово в Києві