Заміські будинки за канадською технологією

Будівництво житлових будинків і об'єктів громадського користування за канадською технологією набирає обертів популярності. Це одна з останніх тенденцій ринку, актуальна і економічно вигідна для наших кліматичних умов. Вона дозволяє зводити будинки, що поєднують в собі комфортність проживання та цінову доступність. За канадською технологією всього за кілька тижнів можна побудувати будинок, відповідний актуальним нормам і вимогам.

Осуществить заказ билетов на автобус вы можете на нашем сайте за короткое время.

Розглянемо більш детально її особливості та аспекти.

Як будують будинок за канадською технологією

Дана технологія передбачає виробництво всіх елементів конструкції в заводських умовах з наступною збіркою на об'єкті.

Процес будівництва складається з реалізації декількох етапів:

виробництво домкомплекта

Вибирається одне з готових проектних рішень або робиться індивідуальна розробка. Готовий комплект включає в себе повний набір комплектуючих, які будуть потрібні на етапі будівництва: кроквяна система, решетування, паро-та гідробар'єр та ін.

облаштування фундаменту

Займає близько 14 днів і виконується паралельно з процесом виготовлення домкомплекта. передбачає:

земляні роботи;

заливку стрічкового фундаменту;

створення цоколя;

чорнову стяжку;

облаштування ганку і вимощення;

прокладку комунікаційних мереж.

До монтажних робіт можна переходити практично відразу після завершення облаштування фундаменту: через 4 дні після заливки цоколя. Усадки підстави не треба чекати.

Монтаж каркаса і даху

Домокомплект завозиться на будмайданчик до моменту завершення фундаментних робіт. Термін монтажу становить близько 2-х тижнів виходячи з габаритів і складності об'єкта, погодних умов. Спочатку споруджується каркас за схемою, яка додається заводом до комплекту будинку. Далі встановлюється кроквяна система. Передбачений великий запас міцності, що дозволяє використовувати як легкі, так і важкі покрівельні матеріали. Міжповерхові перекриття і дах обов'язково утеплюються мінеральною ватою. Її товщина визначається в залежності від кліматичного регіону. Для Москви та Московської області використовується теплоізоляція товщиною 200 мм для міжповерхових перекриттів і 300 мм для покрівлі.

покриття даху

Дах покривається покрівельним матеріалів, монтуються водостоки і металева підшивка по периметру. Реалізація цього етапу в середньому займає 1,5-2 тижні.

Монтаж вікон, дверей, внутрішня і зовнішня обробка

Процес установки вікон і дверей швидкий і простий, адже розміри комплектуючих ідеально підігнані. Варіанти зовнішньої і внутрішньої обробки вибирає замовник, орієнтуючись на індивідуальні переваги і бюджет. Усадку будинку чекати не треба, можна переходити до цього етапу відразу після завершення попереднього.

Забронируйте билеты на автобус онлайн

Застосування швидкомонтованих будівель

Эффективное Отопление Загородного Дома

Схема проводки в панельному будинку