Застосування швидкомонтованих будівель

Що швидко монтуються (БМЗ) або швидкобудуюємі металеві будівлі - по перше, це значна економія часових ресурсів замовника, по-друге суттєва економія його грошових коштів, вкладених в будівництво. Спорудження швидкомонтованих будівель не дарма останнім часом є пріоритетним напрямком діяльності, яке дозволяє слідувати в ногу з сучасними будівельними технологіями, а тому цей вид будівництва особливо популярний.

Заказать монтаж и изготовление металлоконстукций вы можете пройдя по ссылке, специалисты учтут все ваши пожелания.

Незалежно від того, яким буде об'єкт - будь це будівництво сховищ або складів, магазина, ангара, ринку - будь-яка конструкція відрізняється високою надійністю і розрахована на значні снігові і вітрові навантаження. Технологія виготовлення БМЗ базується на використанні профнастилу, профільної труби і двотаврових зварних балок. В якості огороджувальних конструкцій чудово зарекомендували себе сендвіч-панелі, які мають високі експлуатаційні та теплоізоляційні властивості.

Переваги будинків з металоконструкцій

На поверхні лежить економічна вигода такого типу будівництва. Будинки з металоконструкцій мають ряд значних переваг, які давно показали себе на практиці, серед них:

значна економія часу: будівля зводиться протягом лічених днів (якщо не планується широкомасштабне будівництво);

споруди, які зводяться за технологією БМЗ, дають можливість істотно заощадити фінансові кошти замовника: витрати на їх зведення зменшуються на 30-40% на відміну від будівництва залізобетонних або цегельних аналогів;

будівництво швидкомонтованих будинків - відмінна можливість заощадити при будівництві на транспортних витратах: ці витрати знижуються в 2-3 рази;

також це можливість змусити вкладені кошти працювати швидше: будівництво можна вести на декількох об'єктах одночасно, у зв'язку з непотрібністю присутності на подібному об'єкті монтажної бригади, яка складається з великої кількості людей;

швидкобудуюємі конструкції мають оптимальний низька вага, що впливає на витрати на фундамент і на транспортні витрати;

мінімум обмежень при спорудженні: це унікальна можливість зводити будівлі будь-якої висоти, довжини і ширини, відповідно до особливостей бізнесу;

вельми зручним і вигідним перевагою БМЗ є можливість добудови будинків;

завдяки монтажу швидкомонтованих будівель є можливість отримати до ста метрів вільного простору без колон і опор;

на стадії розробки проектної документації гарантується висока точність опрацювання всіх вузлів, що в свою чергу дозволяє укомплектовувати будівлю необхідними елементами: герметик, планки, повний набір кріплення, ущільнювачі і т. п;

на будмайданчику відсутні мокрі процеси, що також ставитися до переваг.

Додатково до цього можна ще згадати такі переваги, як висока ремонтопридатність, високий ступінь заводської готовності, простота робіт по заміні в разі механічних пошкоджень панелей, повна комплектація будівлі. У підсумку, роблячи вибір на користь будівництва швидкомонтованих будівель, здійснюються вигідні інвестиції.

Таким чином, ціни на тришарові конструкціїстає набагато нижче, в порівнянні з існуючими аналогами. Ціни на швидкобудуюємі будівлі, безумовно, не можуть бути однаковими, і залежать від масштабів будівництва і інших чинників. Проте, вигода очевидна: вартість будівництва складу, наприклад, істотно зменшується за рахунок певних чинників. При цьому виникає можливість звільнити частину фінансових ресурсів та спрямувати їх в успішне додаткове русло. Наприклад, розглянемо будівництво ангарів, яке було досить складним завданням ще кілька років тому. Залежно від ряду факторів вартість будівництва ангарів змінюється, тому без попереднього аналізу точний фінансовий розрахунок неможливий.

Проте, на сьогоднішній день, ціна на будівництво ангарів завдяки технології БМЗ стає доступнішим. До того ж, тепер є можливість швидкого монтування будь-якої конструкції каркасу, покрівлі та стін. Ангари сьогодні - це можливість спорудження будівель, які можуть використовуватися в багатьох видах комерційної діяльності: зведення ринків, торгових рядів, будівництво свинарників, сіносховищі, зберігання спецтехніки і т.д.

Зведення будинків за технологією БМЗ

Зведення будинків з металевих конструкцій за технологією БМЗ має на увазі собою дві концепції: зварні з'єднання сталевих рам і болтове з'єднання. Другий спосіб складання конструкцій вельми популярний на Заході і має ряд переваг: зниження впливу людського фактора на процес і можливість контролю якості складання; підвищення швидкості спорудження конструкцій; можливість транспортування і демонтажу будівель говорить про їх високої мобільності.

Дизайн є важливим моментом, якому приділяється досить багато уваги. Однією з найпопулярніших на сьогодні технологій облицювання є - навісні вентильовані фасади. Слід зазначити, що це складні технологічні системи, яке мають безліч переваг: функція сонцезахисного екрану, зниження втрат тепла взимку. Здоровий мікроклімат всього будинку обумовлюють вентильовані фасади. Виробництво БМЗ включає в себе:

будівництво ангарів;

будівництво торгових центрів;

будівництво складів;

будівництво промислових будівель;

будівництво сховищ;

будівництво станцій техобслуговування;

будівництво спортивних і виставкових комплексів;

швидкобудуюємі виробничі цехи, будівлі;

будівництво корівників і свинокомплексів;

швидкобудуюємі будівлі модульні і т. д.

Проектування систем вентиляції

Доставка цветов по выгодной цене

Качественный Ремонт Коттеджей

Чи варто будувати власний приватний будинок?

Схема проводки в панельному будинку