Як зробити рівний і точний розпил ДСП

Якісний розкрій і розпил ДСП є необхідною процедурою на початковому етапі виготовлення меблів. Промисловий розкрій ДСП в Москві вже навчилися робити без сколів пресованої стружки. Для домашнього ж розпилу потрібен не тільки хороший інструмент, але і вправність. Про це і поговоримо нижче.

Осществляем ремонт и отделку квартиры класса базовый, на сайте http://garant-remont.com.ua/remont-i-otdelka-kvartir-klassa-bazovyy.html вы можете поближе ознакомиться с нашими услугами.

Як відбувається розкрій

При поточному виробництві меблів процес розкрою ДСП повністю комп'ютеризований і автоматизований. Оператором задаються певні параметри продукції, розмір розпилювальних листа, а спеціальною програмою будується розкрій. Завдяки такому підходу витрачання матеріалу абсолютно економно, кількість обрізків мінімально.

Пам'ятайте, що ціна ДСП буде дорівнювати кінцевій ціні вже готового виробу, а тому розкрій листа в домашніх умовах повинен будуватися на принципах ощадливості. В процесі роботи стежте, щоб жоден квадратний сантиметр ДСП не був залишений осторонь:

Ретельно виміряйте всі деталі.

Визначтеся з розташуванням деревних волокон на вашій майбутній меблів.

При розкрої не забудьте врахувати товщину кромок. Для стільниці вона повинна бути в 2 мм, для дверцята шафки вистачить і 1мм.

А взагалі фахівці рекомендують довірити ювелірну роботу розкрою деревостружкових плит професіоналам - вони-то вже точно зроблять все на совість.

промисловий розпил

Деталі меблів з ДСП на спеціалізованих підприємствах випилюють за допомогою форматнораськроєчниє верстатів. У пази цього обладнання кладуть плиту, при цьому робочий стіл верстата повинен бути абсолютно рівним. В незалежності від товщини деревостружкової плити розпил проводять на мінімальній швидкості.

У процесі роботи оператор форматнораськроєчниє верстата стежить за якістю зрізу ДСП. Після розпилу він зачищає і виробляє полірування краю плити, щоб уникнути появи дефектів вже готових меблів в подальшому.

ручний розпил

У домашніх умовах випилювання деталей з ДСП виробляють за допомогою простих ножівок, лобзиків і більш «новороченних» дискових пилок. В процесі розпилу дотримуються ряд умов:

Поверхня столу, на якому проводиться робота, повинна бути рівною і достатньо широкою.

Тримати ножівку або пилу слід практично перпендикулярно горизонтальній поверхні столу - різати буде легше.

В процесі розпилу немає необхідності притискати ДСП до столу - лист може покришитися або навіть зламатися.

І нехай ціна ДСП вас не лякає! При грамотно виконану роботу меблі, виготовлені власними руками, буде коштувати набагато дешевше корпусних меблів, що продається в магазинах.

Як зробити ремонт на кухні

Спиральный нихромовый провод

Проекти будинків із СІП панелей