Як зробити ремонт на кухні
Здійснення ремонту на кухні своїми руками сприяє значній економії сімейного бюджету адже при цьому не треба витрачатися на оплату чужої роботи. Тому, просто здорово, коли є така можливість. Але зважити свої сили в такій справі потрібно обов'язково, щоб потім не розчаровуватися, дивлячись на стелю з вадами або на криво покладену плитку. Така економія, безумовно, великої радості не принесе. Безперечно є люди, про яких кажуть, що їм будь-яку справу по плечу і що вони впораються з будь-якою роботою. Вони ніби відчувають, що і як потрібно робити. Але це відноситься, на жаль, не до всіх, а лише до деяких. Тільки оцінивши свої можливості і пізнання в будівельній справі можна братися за ремонт. І не потрібно соромитися консультуватися у професіоналів.
По выгодной цене барные табуреты вы можете купить сейчас на сайте.
Причин для того щоб затіяти ремонт може бути кілька: купили або побудували новий будинок і необхідно облаштувати кухню; хочеться зайнятися чимось, невластивим вам, щоб відключитися від повсякденних проблем; вирішили замінити стару побутову техніку на нову; затопили сусіди зверху і т.д. Чітко визначившись чого саме ви очікуєте від ремонту, треба буде розв'язати: капітальний це буде ремонт або локальний. Залежно від цього, можливо, доведеться не просто усунути аварійну ситуацію, а й збільшити простір робочої зони або навіть поміняти стиль не тільки кухні, а й усього житла в цілому.
Дизайн при ремонті на кухні
Перед тим як починати ремонт на кухні потрібно скласти його проект, щоб потім не довелося нічого переробляти. Адже в цьому місці зосереджено так багато різних систем: водопровід, каналізація, газопровід, електрика, вентиляція. Кожна з них вимагає серйозної уваги і не з усіма можна впоратися без залучення фахівця, наприклад, газовики запросити доведеться.
Згідно з проектом і дизайну можна приступати до закупівлі матеріалів, причому як оздоблювальних, так і допоміжних. По максимуму звільнивши кімнату від усього, що в ній знаходиться, можна демонтувати стару обробку, потім винести все будівельне сміття і тільки потім приступати до заміни сантехніки; адже до цього моменту постійно потрібен діючий водогін, щоб підготувати клей, розвести будівельні суміші, помити руки та ін.
Для установки меблів впритул зі стіною можна втопити в ній все труби, але при цьому необхідно забезпечити до вентилів доступ. Зливи потрібно компонувати в залежності від того, як будуть розташовані мийка, пральна і посудомийна машини.
Якщо по проекту є заміна вікон тоді це наступний етап ремонту. Потім займаємося електрикою: робимо розведення, встановлюємо розетки і освітлення. Найкраще, коли є яскраве верхнє освітлення і плюс додаткове в районі робочої зони. Це буде і зручно, і красиво.
Ремонт стелі на кухні
Наступний крок ремонт стелі. Оптимальним для кухні є підвісна стеля. Щоб зробити його самостійно, потрібно знати, як працювати з гіпсокартоном, а також з алюмінієвим профілем.
Після того як стеля готова, можна вирівнювати стіни, укладати кахель і клеїти шпалери. Спочатку стіни потрібно заштукатурити і дати їм гарненько висохнути. Потім зашпаклювати їх і теж дати просохнути. З огляду на, що кухня це приміщення з великою кількістю пара і вологи, а також і жиру, шпалери вибирайте тільки миються, і, крім того, на робочій частині стіни обов'язково потрібно зробити [фартукk. Всі матеріали повинні поєднуватися за кольором і стилю.
Останнім при ремонті кухні стелиться підлогу. Його поверхня повинна бути рівною, без перепадів і очищеної не тільки від сміття, але навіть від дрібних крупинок. Тільки тоді на неї можна починати укладати лінолеум або плитку оптимальні для кухні матеріали. Коли плитковий клей висохне, роблять затірку швів.
Ремонт закінчений можна приступати до розстановки меблів. Попрацювавши від душі над оновленням своєї кухні, ви будете із задоволенням проводити час в атмосфері затишку і гармонії. Потрібно тільки захотіти і почати і у вас обов'язково все вийде.