Як вирівняти стіни в будинку

Будь-яка обробка стін, будь то керамічна плитка, фарбування, обклеювання шпалерами, вимагає якісної підготовки базової поверхні. Матеріали добре будуть лягати тільки на ідеально рівні стіни. В іншому випадку страждає надійність, довговічність і привабливість покриття. Тому вирівнювання стін в будинку - обов'язковий комплекс ремонтних заходів. Як виконати дані роботи, які матеріали будуть потрібні?

Купити квитки на автобус ви можете на сайті проїзд юа по вигідній ціні.

Способи вирівнювання стін

Виходячи з видів використовуваних матеріалів можна виділити 2 способи вирівнювання базової поверхні:

Сухий: монтаж конструкцій з гіпсокартону.

Сирий: виконується з використанням будівельних сумішей.

Кожен з цих способів має свої нюанси і особливості, про які треба знати перед початком робіт. Тільки так ви будете знати, як правильно вирівняти стіни в будинку.

Вирівнювання стін гіпсокартоном

Використовується в тому випадку, якщо перепади нерівностей стіни перевищують 5 см. Перед початком робіт поверхню очищають від обсипаються фрагментів. Для приміщень з підвищеним рівнем вологості, а також стін, які можуть взимку промерзати, використовуються вологостійкі листи гіпсокартону. Перед початком робіт прокладається проводка, поверхня грунтується спеціальними складами, які зміцнюють її.

Наступний етап робіт - спорудження каркаса з металевих профілів, на які будуть кріпитися ГКЛ. Якщо приміщення потребує утеплення, під гіпсокартоном можна прокласти изовер або будь-який інший теплоізоляційний матеріал. Тільки після цього кріпляться листи.

Вирівнювання стін штукатуркою

Даний метод використовується при незначному перепаді висот нерівностей (до 5 см). Базова поверхня зачищається від залишків старих оздоблювальних матеріалів, що обсипаються елементів. Для кращої сцепляемости матеріалів і зміцнення стін, їх грунтують. Монтуються маячкові лінії з використанням вертикальних схилів, які допоможуть отримати ідеально рівну поверхню.

Спеціальна суміш наноситься на поверхню за допомогою шпателя. Робити це необхідно уздовж маячкових ліній до тих пір, поки стіна повністю не буде вирівняна. Особливу увагу слід приділити вибору штукатурочний суміші. Вона може бути на основі гіпсу та цементу. Перший варіант найчастіше використовується в житлових кімнатах, другий - в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості (кухнях, санвузлах).

Монтаж систем отопления

Як вибрати проект будинку?

Утеплення фасаду будинку

Покерні столи для дому