Дзеркальна плитка в інтер

Настінна дзеркальна плитка – це ідеальний спосіб додати елегантності вашому інтер'єру. Яку плитку вибрати для стіни у вітальню чи спальню? Де ще її ще можна використати в інтер’єрі житлового приміщення? Які бувають види дзеркальної плитки? У статті ви знайдете всі відповіді та натхнення для оздоблення власного дому!

Дзеркальна плитка, купити яку пропонує український виробник Skelko набирає все більшої популярності. Найбільшою перевагою даного матеріалу є, звичайно, оригінальний зовнішній вигляд і те, що він оптично збільшує навіть найменші інтер'єри. Вона добре підходить для оздоблення ванних кімнат, вітальні, спальні та навіть коридору. Цей сучасний матеріал є ефектним доповненням до квартир у стилі гламур, а їх форми та розміри забезпечують безліч варіантів оздоблення. Легка збірка також сприяла також великій популярності дзеркальної плитки.

Дзеркальна плитка з фацетом – кращий вибір

Дзеркальні плитки розділяють за типом кромки, формами або розмірами. Дзеркальна плитка з фацетом — це та, у якої краї зрізані під кутом, через що світло там заломлюється. Виглядає дуже ефектно і елегантно.

Компанія Скелко пропонує безліч форм дзеркальної плитки. Найпопулярнішими є прямокутні та квадратні, але ви також можете легко придбати більш складні форми, такі як: трикутники, кола, ромби або шестикутники. Вони також можуть мати круглі, хвилясті краї. Дзеркальна плитка від даного виробника користується гарним відгуком і успіхом серед покупців, які цінують її неординарний зовнішній вигляд.

Дзеркальне панно в інтер'єрі вітальні

Якщо ви хочете збільшити та освітлити кімнату, покрийте всю стіну великими дзеркальними плитками. Також щоб ефект виглядав так само добре, вам не обов’язково покривати всю стіну достатньо створити дзеркальне панно, в інтер’єрі такі прикраси чудово виглядають над консолями в коридорах.

Дзеркальна плитка має масу переваг також в других кімнатах житлового приміщення. Вона ефектно виглядає, візуально збільшує приміщення та надає інтер'єру неповторного характеру.

Переваги матеріалу починаються на етапі складання, оскільки це дуже просто. Кріпити плитку можна на клей для дзеркал. Правильний спосіб складання завжди вказується в інструкції.

Чи актуальне дзеркало на стелю?

Дзеркало на стелю також являється актуальним. Таке рішення неодмінно дасть неповторний ефект, особливо при включеному світлі, яке буде відбиватися на плитці.

Дзеркальна плитка для стін легко миється і дуже практична. Для догляду за не потрібно використовувати якісь спеціальні засоби. Досить води з оцтом або звичайної миючої рідини. Тому ваша стеля завжди буде мати оригінальний та стильний вигляд. Обмежень у розмірах дзеркальної плитки практично немає. Ви можете купити дзеркальну плитку як у маленькому розмірі – ідеально для створення мозаїки та дрібних візерунків, так і великі плитки, схожі на типові дзеркала.

Як зробити ремонт на кухні

Про ремонт квартир

Автошкола на Борщаговке