Підвал в котеджі

Ви є власником приватного будинку? Природне бажання організувати навколишній простір максимально правильно, зробити його комфортним і зручним. Підвал в котеджі - це додаткові метри корисної площі без зменшення розмірів прибудинкової території.

Купити квитки на автобус на сайті bus.proizd.ua ви зможете швидко і без черги.

Відмовлятися від такого рішення недоцільно, але планувати будівництво даного приміщення краще ще на етапі розробки проекту будинку. Спорудження підвалу в житловому котеджі можливо, але воно потребує значно більших трудових і матеріальних витрат. Так чи потрібен підвал саме вам? Як його побудувати? Постараємося знайти відповіді на ці питання.

Навіщо потрібен підвал в котеджі

Варіантів застосування даного приміщення досить багато. Підвал може використовуватися в якості:

Погреби для зберігання овочів, фруктів, консервації. Але щоб зберегти продукти, необхідно буде відмовитися від опалення, що не дуже добре для фундаменту.

Цокольного поверху . Тут можна буде облаштувати робочий кабінет, дитячу розважальну кімнату, більярдну, кінозал, гостьову кімнату, тренажерний зал та ін.

Технічного приміщення . Можна буде встановити котельне обладнання, системи очищення води, водонагрівачі та інше інженерне обладнання.

Складу або майстерні . Оптимальний варіант для тих, хто любить майструвати. Тут поміститься і робочий стіл, і всі необхідні матеріали, інструменти.

Гаража . Дуже зручне рішення для автовласників. Якщо дозволяє площа, можна облаштувати приміщення для зберігання 2-х машин, велосипедів, самокатів і іншої техніки. Але потрібно додатково облаштувати спуск до воріт, знявши частина грунту, правильно організувати водостік.

Слід розуміти, що споруда підвалу в котеджі - це додаткові гроші на зведення стін, гідроізоляцію, утеплення, освітлення, оздоблення, сходи.

Будівництво підвалу в котеджі

Якщо ви вирішили, що підвал вам все-таки потрібен і підвищення загальної вартості будівництва вас не бентежить, тоді можна переходити безпосередньо до будівельних робіт. Для їх виконання потрібно застосування спеціалізованої техніки, а також знання технології процесу.

Зокрема, з будівництвом не можна затягувати, інакше стіни котловану почнуть обпливати. Стіни з цегли та бетону слід додатково гідроізолювати, інакше через шви в місцях стику буде просочуватися волога. В обов'язковому порядку прокладається система вентиляції. Для провітрювання підвального приміщення можуть використовуватися і продухи - невеликі віконця, виконані у верхній частині стіни. На останньому етапі облаштовується вимощення, що перешкоджає просочуванню води в підвал. Постійний вплив вологи не тільки зашкодить обробку, але і призведе до руйнування стін, особливо в зимовий час, коли вода почне замерзати і розширюватися.

Виконати всі ці роботи самостійно зможуть далеко не всі власники заміської нерухомості. Потрібна допомога фахівців, які зможуть на високому професійному рівні виконати повний комплекс заходів.

Подъемные тележки

Найм электрика

Чим покрити дах