Чим покрити дах

Перед тими, хто має власний будинок, планує його придбати або побудувати, неминуче постає це питання.

Купити покрівельні матеріали легко, важко визначитися з їх видом.

Якщо хочете придбати якісні покрівельні матеріали за доступною ціною, то компанія Покрівельний допоможе здійснити ваше бажання, пропонуючи найякісніше покриття для будь-яких кліматичних умов.

На що звертати увагу

Перш ніж вивчати покрівельні матеріали потрібно визначитися з наступними моментами:

Враховуйте кількість опадів, які випадають в регіоні взимку, силу вітрів, характерну для певної місцевості. Від цього буде залежати вага майбутньої конструкції.

Продумайте форму, габарити, конструкцію самого будинку. Від неї буде виходити рішення, які покрівельні матеріали підійдуть в конкретному випадку. У той же час для дахів простої форми можна використовувати будь-які покриття, а ось дах складної криволінійної форми краще покрити тільки дрібноштучним, гнучким покриттям, наприклад, бітумною черепицею. Тому перш ніж купити покрівельні матеріали, обов'язково потрібно проконсультуватися з дизайнером по проекту.

Щодо функціонального призначення приміщення можна вибрати покрівельні матеріали, ціна на які не буде занадто високою, наприклад, для госп приміщень немає потреби вибирати дороге покриття, а ось в місце, призначене для постійного проживання, потрібно вже вибирати з більш дорого сегменту.

Чи буде горище - від цього також залежить форма даху і вид покрівельних матеріалів.

Довговічність

Покрівельні матеріали, ціна на які висока, зазвичай мають довгий гарантійний термін. Можна звузити вибір в рамках цього терміну.

Гарантія зберігається тільки в тому випадку, якщо дотримані всі технології монтажу і правила експлуатації покриття.

- До 15 років дається гарантія на металорепицю, шифер, бітумні хвилясті листи, покрівельну сталь і профнастил, фальцеві покрівлі;

- Гарантія до 20 років йде на м'яку черепицю, натуральну черепицю, сланцеві покрівлі.

Однак, на ділі термін служби завжди відрізняється від гарантійних термінів.

- Так в середньому до 40 років служать шифер, металочерепиця, м'яка черепиця, фальцеві покрівлі, профнастил і покрівельна сталь;

- До 100-150 років служать сланцеві покрівлі, натуральна черепиця.

Оцінюємо матеріали

Якщо стоїте перед проблемою, які саме купити покрівельні матеріали, то наступним кроком буде вивчення їх основних видів:

Металочерепиця - матеріал, який обирає більшість. На сьогоднішній день - це безперечний лідер на ринку серед покрівельних матеріалів. Це обумовлено тим, що вона легка, вологостійка, зберігає колір, підходить для покриття дахів, що мають складну конструкцію. Головний недолік металочерепиці - погана шумоізоляція. Тому потрібні додаткові маніпуляції по захисту будинку від сторонніх звуків.

Керамічна черепиця має гарну репутацію, тому що використовується вже дуже давно, а в сукупності з новітніми технологіями має хорошу практичну цінність. Вона надійна, практична, вологостійка, міцна, не боїться вогню, легко демонтується, легко ремонтується і найголовніше - екологічна. Але є у неї істотний недолік - висока ціна.

Ондулін - матеріал для обмеженого бюджету. Він складається з пресованого картону, який просочений бітумом. За формою повторює шифер, може бути будь-якого забарвлення. При невисокій ціні має такі незаперечні переваги, як довговічність, міцність, вологостійкість, екологічність, гнучкість. Перш ніж купити покрівельні матеріали на основі ондулина, треба знати його головний недолік - він пожежонебезпечний.

Профлист - спрощений варіант металочерепиці. Його зазвичай використовують для покриття госп будівель. Основні плюси: низька вартість, швидкий і нескладний монтаж, міцність, екологічність. Істотні недоліки: піддається корозії, вимагає гідроізоляції і додаткової шумоізоляції.

Гнучка черепиця підійде для вигадливого дизайну. Матеріал виготовлений зі скловолокна, просочений бітумом. Він міцний, забезпечує надійну тепло- і гідроізоляцію, герметичний, не схильний до корозії і гниття. Основний плюс - простота монтажу. Головний недолік - можливість використання тільки на дахах, скати яких мають ухил в межах від 15 до 45 градусів.

Взагалі, купити покрівельні матеріали - справа нехитра, якщо знати основні плюси і мінуси того чи іншого матеріалу.

Бізіборди

Найм электрика

Підвал в котеджі

Ремонт офісів