Промислові склади
Промислові склади, вироблені за швидкомонтованих технологій , здатні задовольнити ці потреби, і забезпечити якісне складування і зберігання продукції. Сучасні матеріали і технології, застосовувані при будівництві складів промислового призначення, дозволяють створювати об'єкти будь-якого розміру і профілю. Багатопрогонові, модульні, повітряноопорні будівлі, все це зводиться в найкоротші терміни, а витрати на таке будівництво в рази нижче будь-якої капітальної забудови.
Замовити будивництво пропислового складу на сайті https://building-d.com/ ви можете у будь-який час.
Етапи будівництва включають в себе:
виготовлення проекту (при відсутності такого у замовника);
виробництво всіх елементів майбутнього складу в наших цехах;
зведення фундаменту під об'єкт. Яким він буде, капітальним або легким, залежить від конструктивних особливостей складу;
монтаж металоконструкцій - основи майбутньої будови;
зведення стін і покрівлі;
і нарешті, внутрішній устрій (підлоги, побутові приміщення, комунікації, необхідне обладнання).
На етапі проектування буде закладено основні параметри складу, з урахуванням безлічі факторів. При виборі ширини прольотів, відстані між опорами конструкції, обов'язково враховується те, яку техніку в подальшому планується застосовувати при складуванні.
Товщина і профіль матеріалу для металоконструкції вибирається відповідно до розрахункових навантаженнями об'єкта.
Залежно від того, що вибрано в якості матеріалу для стін і покрівлі, терміни і вартість будівництва можуть дещо відрізнятися. Так, наприклад, склад на основі тентової ПВХ тканини, зажадає менше часу і коштів на зведення, ніж такий же, але з використанням профнастилу.
Усередині будь-якого промислового приміщення, і склади не виняток, потрібна наявність побутових приміщень. Скільки їх і яка їхня специфіка безпосередньо залежить від призначення об'єкта.