Промислові склади

Промислові склади, вироблені за швидкомонтованих технологій , здатні задовольнити ці потреби, і забезпечити якісне складування і зберігання продукції. Сучасні матеріали і технології, застосовувані при будівництві складів промислового призначення, дозволяють створювати об'єкти будь-якого розміру і профілю. Багатопрогонові, модульні, повітряноопорні будівлі, все це зводиться в найкоротші терміни, а витрати на таке будівництво в рази нижче будь-якої капітальної забудови.

Замовити будивництво пропислового складу на сайті https://building-d.com/ ви можете у будь-який час.

Етапи будівництва включають в себе:

виготовлення проекту (при відсутності такого у замовника);

виробництво всіх елементів майбутнього складу в наших цехах;

зведення фундаменту під об'єкт. Яким він буде, капітальним або легким, залежить від конструктивних особливостей складу;

монтаж металоконструкцій - основи майбутньої будови;

зведення стін і покрівлі;

і нарешті, внутрішній устрій (підлоги, побутові приміщення, комунікації, необхідне обладнання).

На етапі проектування буде закладено основні параметри складу, з урахуванням безлічі факторів. При виборі ширини прольотів, відстані між опорами конструкції, обов'язково враховується те, яку техніку в подальшому планується застосовувати при складуванні.

Товщина і профіль матеріалу для металоконструкції вибирається відповідно до розрахункових навантаженнями об'єкта.

Залежно від того, що вибрано в якості матеріалу для стін і покрівлі, терміни і вартість будівництва можуть дещо відрізнятися. Так, наприклад, склад на основі тентової ПВХ тканини, зажадає менше часу і коштів на зведення, ніж такий же, але з використанням профнастилу.

Усередині будь-якого промислового приміщення, і склади не виняток, потрібна наявність побутових приміщень. Скільки їх і яка їхня специфіка безпосередньо залежить від призначення об'єкта.

Ассортимент кровли

Подъемные тележки

Найм электрика

Ремонт офісів