Тонкощі практичного вибору сантехнічних виробів в будинку

Багато з людей, тільки що пройшли горнило ремонтних робіт в своєму будинку або квартирі знають, що ванна і туалет - найбільш «дорогі» приміщення за вартістю ремонту і, не останню роль тут грає сама вартість придбання сантехнічних виробів для них. Тому, до вибору ванни, умивальників, змішувачів унітазу і інших елементів сантехнічних виробів необхідно підійти відповідально, знаючи всі тонкощі і можливі варіанти і наслідки від того чи іншого, зробленого вами «вибору». У нашій статті ми з позицій практичності і постараємося підійти до висвітлення цих питань.

На сайте https://on-za.ua/brand/grohe/ представлен широкий выбор сантехники на любой кошелек.

Практичні поради вибору сантехніки

По-перше, як то кажуть в народі: «дешеве добрим не буває», ну можливо і буває, але вкрай рідко. Тому, вибираючи речі довготривалого користування, якими є сантехнічні вироби, не кидайтеся на «дешевизну» сантехніки китайського виробництва. Ваш вибір повинен лягти на компанії виробники сантехніки, чиї імена давно стали популярними і "знання" в народі, бо це гарантія якості - перевірена часом.

Обов'язково звертайте увагу на комфортність вироби. Якщо це умивальник, то він повинен бути досить широким, щоб бризки від води в сторони не діставали вас в майбутньому. Щодо, наприклад, вибору унітазу, то тут зверніть увагу на його слив разом з арматурою спуску води, а також на його висоту і зручність для сидіння.

Щодо вибору матеріалів, з яких виготовляються сантехнічні вироби. Тут споживачеві важливо знати, що вони виготовляються з порцеляни і фаянсу - перші, з яких набагато дорожче, але і більш міцні й гігієнічні, ніж вироби з фаянсу.

При виборі сантехнічних виробів, особливу увагу приділіть їх зовнішньому огляду на наявність можливих відколів і тріщин, що виникли в процесі їх виготовлення або недбалої транспортування.

Умивальники та ванні обов'язково облаштовуються змішувачами. Ті змішувачі, що встановлюються над умивальником, мають виливши коротше, ніж поворотні змішувачі, здатні повертатися, як в сторону ванни, так і умивальника. Лише над ванною встановлюються змішувачі, у яких є вихід через шланги на душову насадку. Тут важливо попередньо визначитися з типом пріоритетним для вас змішувача у ванну, і вибирати однотипний змішувач і бажано тієї ж фірми, як над ванною, так і над умивальником. Такий же принцип підходить і для змішувача біде.

При малих габаритних розмірах сучасних туалетних кімнат, подумайте заздалегідь, а чи не взяти в неї підвісну сантехніку, яка хоч трохи, го заощадить вам місце, припустимо під установку пральної машинки під підвісною умивальником, або додаткове місце для короба під брудну білизну.

При виборі змішувачів з двома кранами або вентилями під гарячу і холодну воду, треба знати, що якісніше працюють вироби з керамічними поворотними головками, звичайно, вони і коштувати будуть дорожче.

При виборі змішувачів, перевагу віддавайте того, у якого в конструкції менше пластикових елементів - це ви зможете дізнатися, уважно вивчивши специфікацію купується вами вироби.

Також визначіться, що вам і членам сім'ї більше до душі виходячи з геометричних розмірів вашої ванної кімнати - душова кабіна або ванна в повноцінному або скороченому виконанні? Встановити одне й інше разом - у вас навряд чи вийде, через дефіцит місця.

Щодо вибору ванни, то у вас є три варіанти. Якщо ви звикли довго перебувати в теплій воді, то вам краще, хоча і обійдеться дорожче - чавунна ванна. Коли ви любите компактність і легкість - сталева ванна, ваш вибір. Тут зауважимо лише в одному - не беріть таку ванну з товщиною стінки менше 3,5 мм, бо ця ванна буде служити вам недовго. Третій варіант - акрилова ванна - вибір тих, хто оцінить, як довговічність, так і красу. Так що, кінцеве рішення залишається за вами!

Прибирання котеджу або заміського будинку

Схема проводки в панельному будинку

Фильтры для воды в коттеджах и загородных домах

Назначение и разновидности телевизионного кабеля

Подготовка к кладке стен и расчет количества материалов