Яку плитку вибрати для кухні?

Кухня, як і ванна кімната, є дуже вимогливим приміщенням з великою кількістю вологи, жиру та безладу. Тому його облаштування повинно базуватися на матеріалах, які не тільки прослужать вам роками, а й дозволять легко підтримувати кухню в чистоті. У випадку зі стінами та підлогою найкраще вибрати перевірене рішення - плитку. Магазин https://alfa-deluxe.com/ пропонує кожному широкий вибір плитки та сантехніки високої якості по доступній ціні. Тут ви знайдете все необхідне для облаштування власної кухні чи ванної кімнати. Пропозиція включає, серед іншого, дерев’яну плитку, душові кабіни, змішувачі для ванни, мойки та аксесуари, необхідні у кожній кухні та ванній кімнаті. Кожен товар має найвищу якість, доступну за найнижчою ціною. Багато продуктів та необхідних пристосувань, без яких ваше приміщення не було б функціональним та придатним для використання.

Безліч пропозицій виробників кухонної плитки може запаморочити вас. Однак важливо, щоб ті, які ми обираємо, були одночасно довговічними, водонепроникними та відповідали нашим стилістичним уподобанням.

Яка плитка для кухні - на які параметри слід звернути увагу?

Як ми вже згадували, кухня - це місце, де часто відвідують домочадці, і кімната для приготування та прийому їжі, тому вона більше схильна до бруду та пошкоджень, ніж інші інтер’єри. Все це означає, що, крім естетичних цінностей, необхідно дізнатись більше про такі важливі параметри, як: якість та клас стирання, протиковзання, стійкість до вологи та води та міцність на вигин.

Кухонна плитка - клас якості

У світі плитки існує два класи якості - перший і другий. Ви можете здогадатися, що коли мова йде про перший клас, він включає плитки, які не мають пошкоджень або подряпин, а їх структура проста і без будь-яких плям. Яку плитку вибрати для кухні? Звичайно, якщо це можливо, плитка для кухні повинна бути першої якості. В іншому випадку, якщо виріб має недоліки, кольорові дефекти, незначні пошкодження або матеріал недоліки з міцністю, то він класифікується як другий клас якості.

Кухонна плитка - клас стирання

Клас стирання - один з найважливіших параметрів, на який слід звернути увагу при виборі плитки. Клас стирання визначається стандартом PEI. Саме цей параметр визначає, чи підходить для вас плитка, наприклад, у ванну кімнату або кухню. Параметр PEI ділиться на 5 типів: PEI 1, PEI 2, PEI 3, PEI 4 і PEI 5.

Перший тип (PEI 1) означає, що плитку слід використовувати на стінах. Вони не призначені для підлоги, оскільки легко зношуються. Другий тип (PEI 2) є сигналом того, що плитку можна використовувати на підлозі, але в приміщенні, яке ми рідко використовуємо. Плитку зі стандартом PEI 3 можна безпечно використовувати в місцях, де ми не носимо жорстке взуття, наприклад, у спальні. Стандарту PEI 4 повинна відповідати плитка на кухню на підлогу, оскільки вона призначена для приміщень, що часто використовуються. Для громадських будівель, таких як ресторани, офіси, оздоровчі центри або лікарні, застосовується плитка класу стирання PEI 5.

Кухонна плитка - пористість

Пористість - ще один важливий технічний параметр для кухонної плитки. Це вказує на здатність поглинати воду. Пористість, також відома як поглинання води, позначається символом Е. Залежно від водопоглинання, поглинання води може бути на рівні 3% - тобто низьким, середнім - 6% і високим - 10%. Звичайно, немає сумнівів, що для кухні слід вибирати плитку з низьким водопоглинанням. Настінна плитка повинна мати водопоглинання E> 10%, а підлогова плитка повинна знаходитися в межах E = 3-6%.

Як зробити ремонт на кухні

Баня и сауна для отдыха

Дорожное покрытие в саду

Як вибрати проект будинку?

Комплект мойка со смесителем