Види сучасних ванн

У давні часи, люди щоб помитися використовували прилеглі до оселі водойми, тепер будь-яка людина може прийняти ванну у себе вдома. Безсумнівно, ми настільки звикли до зручностей сучасного прогресу, що навіть складно уявити наше життя при відсутності сантехніки. При необхідності покупки ванни, яка виникла в зв'язку з ремонтом, люди починають замислюватися - яку, з безлічі запропонованих на ринку видів ванн, їм вибрати. Зараз ми розберемо, які бувають види сучасних ванн, їх вартість і характеристики.

Любите наблюдать за чужими голыми женами, https://boombo.org/home/17359-golye-chuzhie-zheny.html здесь вас ждет большой выбор.

Чавунні емальовані ванни

Найбільш затребуваними на ринку є чавунні ванни, оскільки одна з властивостей чавуну це довговічність, що дозволяє використовувати ванну протягом багатьох років. Так само чавун добре тримає тепло і протистоїть корозії. Більшість чавунних ванн на ринку російського виробництва, тому що в зв'язку з великою вагою ванни, виникають складнощі при перевезенні її з-за кордону. Звичайно, якість вітчизняних ванн не настільки високо, скільки якість закордонних, але теж можна вибрати гідну річ.

Зарубіжні чавунні ванни відрізняються від вітчизняних ванн за деякими параметрами. Матеріал, з якого їх роблять тонкий (5мм), на деяких моделях ємність ванн звужується до ніг, і є ручки різних кольорів. Вага ванни в середньому 120 кг. За допомогою гвинтових ніжок, на яких кріпляться такі ванни, можна регулювати рівень при установці.

Вартість вітчизняних чавунних ванн починається від 1600 рублів. Турецькі чавунні ванни коштують 170 - 200 доларів. І середня європейська чавунна ванна коштує від 220 до 350 доларів, але якщо додати різні комплектації - то дорожче.

Сталеві емальовані ванни

Даний вид ванн є дешевшим, бо нестійкий через невеликої ваги, що викликає складності при використанні. Ще одна особливість, це шум при наповненні ванни водою. Зарубіжні виробники встановлюють на неї гумові прокладки для зменшення ефекту шуму. Так само сталь довго не тримає тепло, і любителям поніжитися в зігріває піні - це не подобається. Хороші сталеві ванни мають товщину 3,5 мм, відповідно ціна на них більше. В середньому виробники дають гарантію на сталеві емальовані ванни терміном до 15 років. Середня вартість сталевих емальованих ванн в сантехнічних магазинах коливається від 140 до 220 доларів, а на ринку можна знайти від 110 до 120 доларів.

акрилові ванни

Пізніше всіх видів ванн на ринку з'явилися акрилові ванни. Вага ванни невеликий. Матеріал для ванн (листовий акрил) виготовляється в Голландії. Акрил це пластик, його зміцнюють за допомогою арматури для підтримки форми і міцності. З Голландії ж і надходить продукція на основі акрилу, що розрізняється дизайном ємності, сортом акрилу і кількістю шарів армування. До переваг акрилових ванн є їхня погана теплопровідність, що дозволяє воді у ванній остигати дуже повільно, приблизно на 1 градус за півгодини. Недолік акрилу - він дуже легко піддається появи подряпин, але їх легко прибрати за допомогою наждачного паперу. При чищенні ванни не можна використовувати хімічні засоби для чищення, можна протирати тільки м'якою намиленої ганчірочкою.

Середня вартість на акрилову ванну в найпростішому варіанті становить 250 доларів. Ціни на ванни з усякими "наворотами", можуть доходити до 600 доларів. Така висока ціна, пояснюється високою ціною в Європі через підвищений попит на пластикові ванни.

Тепер вам відомі різновиди ванн, і купуючи ванну, Ви вже будете знати, в чому сильний той чи інший вид, і виберіть потрібний саме для ваших потреб.

Види фарби

Види дверних ручок

Види сучасних ванн

Вибираємо дедик

Вибираємо дедик