Види дверних ручок

Дверні ручки часто можуть додати останній штрих в ваш будинок, тому важливо вибрати ідеальну ручку для вашого наступного проекту. Ми описали в загальних рисах різні дверні ручки, щоб допомогти вам вирішити, яка з них краще, від дверних ручок і ручок до ручок шафи і поворотів великого пальця. Обрати і замовити дверні ручки можна онлайн за самою вигідною та доступною ціною.

Важіль на ручках задній панелі - це ручки, які поставляються з задньою панеллю. Вони являють собою ручку в традиційному стилі і можуть поставлятися у вигляді важеля з задньої пластиною, з важелем і замком або просто з поворотом великого пальця, що найчастіше використовується для ванних кімнат. Задня панель дає можливість вибирати з цілого ряду стилів, від класичної форми до квадратних, вигнутих або навіть в стилі флер-де-лисиць для більш традиційних будівель. Інтернет магазин дверної фурнітури Замикайко має широкий асортимент товарів високої якості та приємних цін.

Важіль на дверних ручках-розетках - це важелі, які поставляються з квадратної або круглої розеткою, навколишні точку, в якій ручка з'єднується з дверима, гарантуючи, що кріплення приховані від очей, щоб додати гладку обробку дверей. Вони набагато менше, ніж задні панелі, і не поставляються з замками, але при необхідності замки можна закріпити окремо і накрити щитками для створення гладкої поверхні. Важелі на ручках-розетках бувають різних стилів і обробок, що підходять для ваших дверей, від простих важелів з нержавіючої сталі до полірованого хрому і двокольорового обробки, від лінійних ручок до крилатих, вигнутих і квадратних.

Ручки D-подібної форми - відмінне рішення для дверей, які не вимагають засувки і відкриваються всередину. Встановлюються зовні на двері, вони бувають самих різних стилів і часто вибираються з-за їх простоти і простоти використання. Виберіть вигнуті ручки D, ручки з прямим краєм і ручки T, у яких є розширення на кожному кінці, щоб створити більш лінійний вид.

Ручки для розсувних систем найчастіше використовуються на розсувних дверях і вставляються в самі двері, щоб створити гладку поверхню, що дозволяє дверям ковзати в порожнину без будь-яких перешкод. Вони бувають різних стилів і розмірів, від невеликих рухів пальцями до прямокутників, квадратів і кіл.

Дверні ручки використовуються сотні років і зазвичай мають сферичну форму. Їх можна використовувати для відкривання засувок поворотом і при необхідності можна з'єднати з замками для безпеки. Вони бувають різних стилів і дизайнів, від старовинних чавунних дверних ручок для традиційних і старовинних будівель до декоративних і більш сучасних дверних ручок з нержавіючої сталі і полірованого хрому. Крім традиційних дверних ручок, ви також можете придбати центральні дверні ручки, які більше призначені для декоративних цілей, додаючи особливість ваших вхідних дверей.

Обои против краски

Види сучасних ванн

Дверные ручки

Чистка в химчистке