Види обладнання для мийки самообслуговування

Автомийки «перейняли» 2 найсучасніші технологічні рішення: контейнерне та модульне. У чому різниця між ними? Який тип автомийки вибрати для вашого регіону?

Миття контейнерів

У випадку автомийок самообслуговування контейнер виконує роль технічного резерву - вся мийна техніка знаходиться там. Купити обладнання для мийки самообслуговування Ви можете за самою вигыдною та доступною цыною, без накруток та переплат. Доступ до всіх частин автомийки тут легкий і швидкий, що полегшує огляд, технічне обслуговування та ремонт, а також поповнення запасів хімікатів. Важливо, що компоненти тісно інтегровані друг з одним, що гарантує незалежність роботи окремих мийних станцій.

Крім того, контейнер може бути сховищем, наприклад, для засобів для чищення або змінних деталей. Цей простір також може бути успішно адаптований під невеликий офіс та соціальну кімнату. Місткість часто виготовляють із нержавіючої сталі, але популярні й бетонні версії.

Найбільш оптимальні місця для миття контейнерних автомобілів характеризуються середньою та високою прохідністю. Це: великі населені пункти, ділянки землі поблизу популярних доріг, густонаселені житлові масиви, місця поблизу супермаркетів. Нерідко цей вид безконтактного миття вибирають власники автозаправних станцій, щоб розширити і зробити свою пропозицію привабливішою.

Контейнерна автомийка в даний час є найтехнологічнішою автомийкою. Хоча ця система більша за модульну, вона показує високу ефективність, що виражається в найкращих результатах прання.

Модульна автомийка

Цей вид безконтактного миття автомобілів є альтернативою дорожчій контейнерній мийці. Модульне рішення - ідеальний вибір для місць з невеликим трафіком (малі та середні міста). Найбільшою перевагою модульної автомийки є економія місця – порівняно з рішенням із контейнером вона займає набагато меншу площу.

Таким чином, автомийки цього типу можна будувати на невеликих ділянках та ділянках нестандартної форми, наприклад, на кутових ділянках. Модульна автомийка часто є чудовим доповненням до таких видів діяльності, як автосервіс, місцевий магазин, заправна станція або техогляд транспортних засобів.

Вся технологія автомийки розміщена в технологічному боксі (модулі), що складається з наступних елементів:

комп'ютер

монтаж та теплові насоси

системи дозування хімікатів

хімічні резервуари

система підігріву підлоги

система зворотного осмосу

насоси високого тиску

елементи дизайну

машина для перевдягання (за бажанням).

Дизайн ландшафту в китайському стилі

Выгодная аренда оборудования

Дизайн ландшафту в китайському стилі

Создание индивидуального дизайнерского проекта