Що може називатися односолодовим віскі?

Односолодовим може називатися тільки те віскі, для приготування якого використовується тільки вода і ячмінний солод. Ніякі інші добавки неприйнятні для виготовлення цього елітарного напою. Також більшість видів односолодового віскі не тільки готуються на одній винокурні, але і дозрівають в одній бочці.

По выгодной цене продать алкоголь в москве вы можете нам, вам только необходимо позвонить.

Саме завдяки таким властивостям односолодовий віскі має свій неповторний смак і м'який аромат. Класичний рецепт приготування односолодового віскі передбачає подвійну, в деяких виняткових випадках потрійну перегонку в спеціальним кубах з міді. Часто термін витримки такого віскі становить від восьми і до двадцяти років.

Що вибрати: ірландське або шотландське?

Ірландія вважається батьківщиною віскі, тому ірландці по праву пишаються своїм національним продуктом. Шотландці намагаються не відставати від них і часто вважають саме своє віскі кращим у світі.

Головна відмінність ірландського віскі від шотландського - це спосіб сушіння солоду, що і надає йому особливого аромату.

Ірландці вважають за краще сушити солод в спеціальних печах, що надає за підсумком односолодового віскі його відмінну м'якість. Шотландці ж вважають за краще використовувати метод сушки, заснований на спалюванні торфу. За рахунок цього шотландський віскі має яскраво виражені нотки димного смаку.

Обидві ці країни пишаються своєю культурною спадщиною в традиціях, тому право вибору кращого для себе сорти віскі належить виключно вам.

Які марки односолодового віскі існують?

Якщо вам до душі більше нотки Шотландії, то рекомендуємо звернути свою увагу на відомі брендові марки "Speyside", "Glentromie" і "Oban". Справжнім цінителям припаде до смаку рідкісний віскі марки "Rosenbank". Це віскі потрійний очищення, яке рідко зустрінеш на полицях винних магазинів. За рахунок такого очищення віскі має надзвичайно м'яким смаком і тривалим післясмаком з нотками гіркоти.

Якщо ж ви в душі бунтар і вам цікава Ірландія - то радимо звернути увагу на віскі "Michael Collins" або "Mulligan". Це досить відомі марки, відмінний смак яких вже встигли оцінити мільйони людей по всьому світу. Якщо ви не тільки цінитель, але і жадаєте роздобути в свою колекцію унікальний напій, то неодмінно спробуйте марку Green Spot. Вона продається тільки в одному магазині Дубліна і практично не поставляється на рідкість. Дістати таку - справжній скарб для кожного колекціонера.

Тут перераховані далеко не всі сорти односолодового віскі. Одних тільки ірландських марок існує понад п'ятдесят, та й шотландці не поступаються в плані вибору. Але щоб ви не вибрали - ви гарантовано отримаєте справжню насолоду від неспішного смакування благородного напою з багатовіковими традиціями.

Где использовать облицовочный камень?

Отопление для Загородного Дома

Отопление в Загородном Доме Своими Руками

Отопление Загородного Дома Без Газа

Ремонтное коммерческое предприятие