УТЕПЛЮЄМО БУДИНОК З ДЕРЕВА ЕФЕКТИВНО
Щоб життя в дерев'яному будинку була комфортною, його необхідно утеплити. Важливо, щоб утеплення було максимально ефективним і не завдавало дому шкоди. Надійним і одночасно простим способом утеплення дерев'яного будинку є обшивка зовнішніх стін м'якої деревоволокнистої плитою, яка дасть захист на довгі роки.
Качественная Стеклопластиковая Композитная Арматура Киев зеленая с песком купить можно по выгодной цене.
Чому треба утеплювати дерев'яний будинок?
Дерев'яні будинки - найпопулярніший і всіма улюблений вид заміських будівель. Тільки живучи в такому будинку, можна в повну силу відчути близькість до природи. Дерево «дихає» по всій своїй поверхні, утворюючи всередині особливий мікроклімат. Його ще називають «ефектом дерев'яного будинку». Але, крім очевидних плюсів, є і мінуси. А саме: дерево не має достатнього теплового і схильне геометричним трансформацій. Тобто через вологого і холодного клімату, перепадів температур на стінах будуть з'являтися мікротріщини і щілини. А вони в свою чергу є «містками холоду». Через них в будинку відчувається, а нагріте повітря швидко зникає. Як підсумок - в будинку холодно.
Щоб уникнути подібних ситуацій слід утеплити дерев'яні стіни. Це актуально як для нових, так і для старих будівель. Безумовно, набагато простіше, дешевше і ефективніше буде утеплити дерев'яний будинок спочатку! Однак будь-який дачний будинок можна перетворити в теплий котедж і зберегти на довгі роки.
Як утеплити дерев'яний будинок зовні
Це найбільш раціональні варіант, так як саме зовні до нас надходить холодне повітря і дерево найбільш схильне до деформації.
Переваги зовнішнього утеплення дерев'яного будинку:
закриття містків холоду і запобігання появи нових,
збереження внутрішнього об'єму приміщення,
немає необхідності виїжджати з дому,
захист стін від вогкості,
перетворення фасаду.
Звичайні утеплювачі, такі як мінеральна вата або пінополістирол, мають свої суттєві недоліки. Мінеральна вата, наприклад, вимагає попередньої установки каркаса і пароізоляційної плівки. А це створить не найбільшу приємну атмосферу всередині будинку - тепло, але сиро. Якщо під час установки мінвати були допущені помилки, вона просто згниє.
Інший приклад утеплювача - пінополістирол. Він не дозволяє дерев'яним стінам «дихати». А через це може утворитися цвіль, і унікального відчуття дерева вже не буде.
Тому для утеплення будинків з дерева слід використовувати тільки натуральні матеріали, а ще краще, якщо вони за своїм складом будуть аналогічні деревині. М'які деревоволокнисті плити Ізоплат - це ідеальне рішення для заміського будинку. Вітрозахисні плити утеплюють зовні, а теплозвукоізоляційні - всередині. Склад плит Ізоплат включає в себе перемелені хвойну деревину і парафін для захисту від атмосферної вологості. При цьому ніякого клею. Волокна деревини перетворюються в щільний лист завдяки «мокрому» способу виробництва. Вони як дерево, тільки краще, тому що плита товщиною всього 12 мм за своїми теплоізоляційними властивостями відповідає 44 мм масиву дерева.