УТЕПЛЮЄМО БУДИНОК З ДЕРЕВА ЕФЕКТИВНО

Щоб життя в дерев'яному будинку була комфортною, його необхідно утеплити. Важливо, щоб утеплення було максимально ефективним і не завдавало дому шкоди. Надійним і одночасно простим способом утеплення дерев'яного будинку є обшивка зовнішніх стін м'якої деревоволокнистої плитою, яка дасть захист на довгі роки.

Качественная Стеклопластиковая Композитная Арматура Киев зеленая с песком купить можно по выгодной цене.

Чому треба утеплювати дерев'яний будинок?

Дерев'яні будинки - найпопулярніший і всіма улюблений вид заміських будівель. Тільки живучи в такому будинку, можна в повну силу відчути близькість до природи. Дерево «дихає» по всій своїй поверхні, утворюючи всередині особливий мікроклімат. Його ще називають «ефектом дерев'яного будинку». Але, крім очевидних плюсів, є і мінуси. А саме: дерево не має достатнього теплового і схильне геометричним трансформацій. Тобто через вологого і холодного клімату, перепадів температур на стінах будуть з'являтися мікротріщини і щілини. А вони в свою чергу є «містками холоду». Через них в будинку відчувається, а нагріте повітря швидко зникає. Як підсумок - в будинку холодно.

Щоб уникнути подібних ситуацій слід утеплити дерев'яні стіни. Це актуально як для нових, так і для старих будівель. Безумовно, набагато простіше, дешевше і ефективніше буде утеплити дерев'яний будинок спочатку! Однак будь-який дачний будинок можна перетворити в теплий котедж і зберегти на довгі роки.

Як утеплити дерев'яний будинок зовні

Це найбільш раціональні варіант, так як саме зовні до нас надходить холодне повітря і дерево найбільш схильне до деформації.

Переваги зовнішнього утеплення дерев'яного будинку:

закриття містків холоду і запобігання появи нових,

збереження внутрішнього об'єму приміщення,

немає необхідності виїжджати з дому,

захист стін від вогкості,

перетворення фасаду.

Звичайні утеплювачі, такі як мінеральна вата або пінополістирол, мають свої суттєві недоліки. Мінеральна вата, наприклад, вимагає попередньої установки каркаса і пароізоляційної плівки. А це створить не найбільшу приємну атмосферу всередині будинку - тепло, але сиро. Якщо під час установки мінвати були допущені помилки, вона просто згниє.

Інший приклад утеплювача - пінополістирол. Він не дозволяє дерев'яним стінам «дихати». А через це може утворитися цвіль, і унікального відчуття дерева вже не буде.

Тому для утеплення будинків з дерева слід використовувати тільки натуральні матеріали, а ще краще, якщо вони за своїм складом будуть аналогічні деревині. М'які деревоволокнисті плити Ізоплат - це ідеальне рішення для заміського будинку. Вітрозахисні плити утеплюють зовні, а теплозвукоізоляційні - всередині. Склад плит Ізоплат включає в себе перемелені хвойну деревину і парафін для захисту від атмосферної вологості. При цьому ніякого клею. Волокна деревини перетворюються в щільний лист завдяки «мокрому» способу виробництва. Вони як дерево, тільки краще, тому що плита товщиною всього 12 мм за своїми теплоізоляційними властивостями відповідає 44 мм масиву дерева. 

МІШКИ ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ ЛАМІНОВАНІ

АЛЮМІНІЄВИЙ ПЛІНТУС ДЛЯ ПІДЛОГИ

БАК ДЛЯ ГОРЯЧЕЙ ВОДЫ С ТЕХНОЛОГИЕЙ TWS

ГАЛЕРЕЯ ОКОН: ОКНА СОГРЕВАЮЩИЕ СЕРДЦА