АЛЮМІНІЄВИЙ ПЛІНТУС ДЛЯ ПІДЛОГИ

Хоча алюмінієвий плінтус для підлоги, який можна купити в магазині, для жителів ще є новинкою, він вже користується досить високою популярністю. Особливо часто його можна зустріти в інтер'єрах з незвичайним дизайном, в стилі «хай-тек», в поєднанні з такими інноваційними оздоблювальними матеріалами, як керамограніт або мозаїчна плитка.

Купить алюминиевые плинтуса в интернет-магазине centrp.com.ua вы можете купить по выгодной цене.

Переваги алюмінієвого плінтуса:

- найкраще купити алюмінієвий плінтус для підлоги для приміщень з підвищеною вологістю. На ньому не утворюється нальоту, він не втрачає свій первісний вигляд, геометрію і міцність;

- рішення купити алюмінієвий плінтус оптимально і для приміщень, які витримують інтенсивний людський потік - поліклініки, офісні та виробничі ділянки, адміністративні кабінети і т.п .;

- для неопалюваних приміщень також логічно купити міцний алюмінієвий плінтус, тому що він не боїться температурних перепадів;

- в процесі проведення прибирання не варто бути обережним, як з тонким пластиком або деревиною. Пошкодити поверхню алюмінієвого плінтуса вкрай складно, не боїться він і абразивних чистячих порошків.

Додатковий бонус - проста установка, для якої не потрібні спеціальні інструменти, знання. В наявності широкий вибір з'єднувальних комплектуючих.

Основні характеристики алюмінієвого плінтуса

Компанія пропонує купити алюмінієвий плінтус двох видів:

З кабель-каналом - із спеціальним закривається пазом для прокладки комунікаційних і електричних мереж.

Без кабель-каналу - використовуваний в якості декоративного елемента, для повноцінного завершення інтер'єру, обробки певних зон приміщень.

Проста установка нашого плінтуса

Кріплення алюмінієвого плінтуса на двосторонній монтажний скотч або рідкі цвяхи робить цю роботу не тільки простий, але і надзвичайно швидкою. Кріплення алюмінієвого плінтуса на монтажний клей трохи знижує швидкість установки, але є більш економічним.

Алюмінієві плінтуса Р60, Р80 і P100 можуть експлуатуватися практично в будь-якому закритому приміщенні, їх можна без побоювання мити і знезаражувати водою і розчинниками.

КАК НАЧАТЬ ИГРУ В ОНЛАЙН-КАЗИНО

​КАКИЕ ТИПЫ СКРЫТЫХ ЛЮКОВ

ЯК ВИБРАТИ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ОФІСУ

Отопление для Загородного Дома

Отопление Загородного Дома Цена