МІШКИ ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ ЛАМІНОВАНІ

Такий спосіб упаковки відмінно підійдуть для цементних заводів, хімічної промисловості, будівельних сумішей та декоративних оздоблювальних матеріалів, а також різних видів харчових продуктів. Завдяки ще кращому показнику захисту на відміну від звичайних поліпропіленових мішків, їх використання дозволяє забезпечити надійний захист від будь-яких зовнішніх впливів.

Купить по отличной цене мешки полипропиленовые вы можете прям сейчас на сайте интернет магазина.

Пакувальна тара на основі поліпропілену з ламінованим покриттям володіє високі експлуатаційні характеристики і відрізняється рядом переваг:

Міцність. Високий показник міцності дозволяє купувати таку тару навіть для інтенсивного багаторазового застосування.

Високий показник герметичності. Забезпечує надійний захист від вологи.

Тримає форму. Ця особливість продукції дозволяє зручно складувати мішки і розміщувати їх на піддонах, в транспорті і на складі.

Стійкість до впливу хімічних реактивів. Дає можливість використовувати упаковку для зберігання і транспортування органічних і неорганічних речовин.

Екологічна безпека та відсутність неприємного запаху. Завдяки даним показником виробник рекомендує упаковку для будь-яких харчових продуктів.

Ще однією важливою перевагою є широкий асортимент видів і можливість замовити упаковку по найбільш вигідною на ринку вартості. Саме таку тару вибирають в тому випадку, якщо потрібна упаковка з поліпшеними експлуатаційними характеристиками. До того ж на її поверхню може бути нанесено будь-яке зображення.

ЛАЗЕРНЕ ГРАВІРУВАННЯ НА МЕТАЛІ

АЛЮМІНІЄВИЙ ПЛІНТУС ДЛЯ ПІДЛОГИ

ЯК ВИБРАТИ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ОФІСУ