Придбання нової квартири

Придбання нової квартири - процес відповідальний і вкрай хвилюючий. Як правило, більшість людей роблять угоди з нерухомістю за все кілька разів в житті. При цьому кількість нюансів і суми, які фігурують в договорах не жартівливі, тому допомога професіоналів в цьому питанні не буде зайвою. Ви можете придбати нерухомість на https://river-city.com.ua/ за самою вигідною та доступною ціною.

Новобудова або вторинне житло: особливості варіантів

Якщо ми порівнюємо вторинку зі споруджуваним житлом, то важливо розуміти, що другий об'єкт навіть за умови аналогічної площі буде трохи дешевше. Причина проста і ясна: споруджуваний об'єкт необхідно буде чекати деякий час. Чим більше цей час, тим дешевше можна буде придбати об'єкт. Зазвичай вартість об'єкта від стадії "котловану" до того, моменту як будинок побудований і введений в експлуатацію дорожчає на 25-40 відсотків.

ЖИТЛОВИЙ АУТСОРСИНГ

Мода на реалізацію квартир, що будуються з залученням посередників з'явилася в кризу 2008 року. Зниження обсягу продажів змусило забудовників шукати нові механізми просування своїх продуктів на ринку. А точніше - залучати професійних продавців нерухомості, послуги яких в умовах ринку покупця виявилися дуже доречними.

Невеликим компаніям, які будують поодинокі об'єкти, невигідно продавати нерухомість своїми силами. Тим більше, що потенційні покупці можуть просто не знати про існування компанії - так звана сила бренду в цих випадках не допоможе.

А створення і утримання власного повноцінного відділу реклами і продажів - завдання непросте, тривала і вкрай витратна. Ця структура просто не окупиться, якщо компанія будує 1-2 порівняно невеликих об'єкта в рік.

Ширше ВИБІР

Купувати квартиру в новобудовах за допомогою ріелторів є сенс і в тих випадках, коли, наприклад, ви хочете придбати житло, що будується, продавши наявне, або отримати іпотечний кредит. У цих випадках агентство виконує роль «єдиного вікна»: покупець може порівняти варіанти, ціни, об'єкти, умови оплати відразу в декількох вподобаних новобудовах від різних забудовників.

Деякі будівельні компанії повністю передають функції з продажу агентствам. Часто так роблять підрядники, з якими забудовники розплачуються житлом в рахунок виконаних робіт. Багато забудовників продають житло виключно власними силами, а ряд компаній успішно поєднують обидва варіанти: реалізують нерухомість як через власні відділи продажів, так і через агентства. Що дозволяє не тільки залучити більше клієнтів, а й одночасно працювати на впізнаваність свого бренду.

Применение мрамора

Промислові склади

Про ремонт квартир