Матеріали для підготовки поверхонь

Матеріали, що застосовуються для підготовки поверхонь під штукатурку забезпечують зчеплення штукатурки з конструкцією або ж виконують різні захисні ізоляційні функції.

Купить оборудование для прачечной вы можете на сайте в удобное для вас время.

Для забезпечення зчеплення штукатурки з дерев'яними поверхнями застосовується дрань штукатурна. Це тонкі дерев'яні рейки, виготовлені шляхом Щепаном або розпилювання прямоволокністой бессучкової деревини. Довжина драні від 1000 до 2500 мм, ширина від 12 до 40, товщина 2-7 мм. Пакування - пучками по 50-100 шт. До поверхонь, що підлягають оштукатурення, прибивають цвяхами окремі Драниця, але частіше за все щити. Щити із драні виготовляють на спеціальних верстатах. Розмір щитів залежить: по ширині - від довжини застосовуваної драні, по довжині - від потреби (до 3 м). Для кріплення драні до дерев'яних поверхонь застосовують штукатурні цвяхи. Довжина їх 30-40 мм, діаметр відповідно 1,8 і 2,0 мм. Дрань, як і дерев'яна підстава, до якого її кріплять, необхідно обробляти антисептичними матеріалами.

Металеві сітки використовують для нанесення по ним штукатурних розчинів на підвісних стелях, каркасних стінах і перегородках, елементах металевих конструкцій і сполучень елементів конструкцій з різного матеріалу і в інших випадках, передбачених проектом.

Найбільш широко застосовуються в будівництві дротові ткані або плетені сітки. Відповідно до ГОСТ 3826-82 ткані сітки випускаються в рулонах шириною 1300 і 1500 мм з дроту діаметром 1,2-2,8 мм з розміром осередку 5-18 мм. Маса рулону сітки не більше 80 кг.

Перед оштукатурюванням сітку знежирюють і обробляють антикорозійними складами, які послаблюють зчеплення розчину з сіткою. Кріпиться сітка до основи або спеціального каркаса дротом, зажимами або цвяхами, якщо немає іншого проектного рішення.

Для забезпечення зчеплення бетонних поверхонь з штукатурним цементним або вапняно-цементним розчином застосовується же емульсія ПВА (полівінілацетатна).

Як ізоляційних матеріалів застосовуються різні рулонні матеріали - пергамін, руберойд, толь, стеклорубероид, гідроізол, повсть будівельний та ін.

Як чистити мармурові поверхні

Обігрів будинку. Системи опалення

Отопление для Загородного Дома