Обігрів будинку. Системи опалення

Установка радіаторів опалення в будинку має свої особливості, і тому проводити будь-які роботи самостійно не рекомендується. Так як це може привести, як мінімум до невеликого затоплення, і як максимум - до псування всього майна. Довірити виконання таких робіт можна тільки професіоналам. Некваліфіковане виконання цих робіт може привести до аварійних ситуацій, особливо в холодну пору року.

На сайте https://adele.com.ua/ вы можете ознакомиться с услугами салона.

Вся система опалення розділяється на однотрубну і двотрубну. Однотрубна система, зустрічається в основному в багатоквартирних будинках, де гаряча вода подається зверху і стікає вниз по опалювальних приладів. Недолік її в тому, що температура гарячої води не на всіх поверхах однакова, чим нижче вона опускається, тим більше охолоджується. І регулювати температуру самостійно, без установки додаткового обладнання, неможливо. Інша справа, двотрубна система опалення, в якій гаряча вода надходить по одній трубі, а охолола - по інший. Це дає можливість підтримувати постійно однакову температуру у всій опалювальній системі. А регулювати її можна, додатково встановивши на трубі, що подає терморегулятор. Така система опалення встановлюється в заміських будинках і котеджах.

Для кращої циркуляції і надходження теплого повітря в приміщення, встановлювати опалювальні прилади від статі потрібно на відстані 10-12 сантиметрів, від підвіконня -10 сантиметрів і від стіни бажано відступити на 2-5 сантиметри. Правильно підібране і встановлене опалювальне обладнання в вашому домі, це запорука здоров'я, комфорту і затишку для всієї родини.

Монтаж систем отопления

Проекти будинків із СІП панелей

Обзор морских курортов в Украине