Як чистити мармурові поверхні

Мармур є одним з найпопулярніших і затребуваних натуральних матеріалів, який здавна використовується людиною в декоративних цілях, це багатий і вишуканий камінь. Однак такі поверхні, як мармурові підвіконня, стільниці або поверхні у ванній, постійно взаємодіючи із зовнішнім середовищем, тому швидко втрачають свій чудовий первинний зовнішній вигляд.

Вам пропонує дошка оголошеннь нерухомості великій вибір нерухомості.

Всі вироби з натурального каменю вимагають правильного і дбайливого догляду за собою. Краще за все не допускати виникнення будь-яких плям і складних забруднень, а систематично чистити мармур за допомогою м'яких тканин, теплої води і мильного розчину.

Щоб позбавити поверхні мармуру від забруднень, ні в якому разі не можна їх терти і використовувати будь-які абразивні миючі засоби або засоби містять кислоту, а саме: оцет, вино, апельсиновий сік і інші кислотні засоби, так як вони руйнівно впливають на структуру каменю.

Чим видалити забруднення з мармуру

Для того щоб правильно провести чистку мармуру в домашніх умовах і при цьому не зіпсувати поверхню виробів, в першу чергу необхідно розібратися в походженні плям. Основними забрудненнями мармуру і граніту можуть бути:

Плями від кави, чаю, тютюну, листя та інші органічні забруднення, що залишають після себе рожеві плями.

Плями іржі.

Жирні плями, а також забруднення рослинного походження.

Сажа і кіптява.

Чорнильні плями.

Будь-яке пляма на натуральному камені рекомендовано видаляти негайно, використовуючи спеціальну пасту та інші спеціалізовані засоби для очищення мармурових поверхонь. Якщо ж під рукою даного засобу немає, а простий мильний розчин не допомагає, можна використовувати розчин з перекису водню і декількох крапель нашатирного спирту.

Жирні плями можна усунути крохмалем або крейдяний крихтою, по мірі всмоктування забруднення, даний порошок необхідно поміняти кілька разів. Чорнильні плями зі столу добре відмиваються ацетоном або будь-якою іншою рідиною для зняття лаку, однак будьте обережні, така чистка мармуру може також залишити сліди.

Догляд та запобігання плям на мармурі

Незалежно від інтенсивності експлуатації, догляд за мармуром повинен бути систематичним з використанням воску і спеціальних просочень. Така чистка мармурових поверхонь утворює водо- та брудовідштовхуючий бар'єр, який допомагає зменшити знос виробів, а також захищає їх від появи цвілі.

При самостійному нанесенні нових засобів, спочатку випробуйте його на малопомітній ділянці, так як деякі просочення можуть поміняти колір каменю. Але краще всього довірити догляд, а також всі роботи пов'язані з видаленням забруднень професійним компаніям, що мають досвід в даній сфері.

Яку плитку вибрати для кухні?

​Печать и маркировка одежды

Квартири подобово в Києві