ГАЙКА-МУФТА DIN 6334 СПОЛУЧНА ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ ШПИЛЬОК

Існує дуже багато місць як в будь-який промисловості, так і в житті, де застосовується вид кріплення - гайка . Вона являє собою кріпильний металевий виріб (метиз) з різьбою в центрі і спеціальної форми, що забезпечує передачу зусилля з гайкового ключа . Завдяки різьбі і формі, використання гайок дозволяє швидко і якісно проводити з'єднання різних деталей без додаткових зусиль і інших кріпильних елементів: болт або гвинт і гайка - з'єднання готове.

На сайте https://krepcom.ru/catalog/gayki-razdel/gayka_mufta_perekhodnaya.htm вы можете купить гайку муфта переходную соединительну по выгодной цене.

Різноманітність місць і призначень, а також характер навантажень, які можуть витримувати гайкові з'єднання, обумовлює і велика кількість видів гайок. Одним з цих видів є сполучна гайка, або муфта.

Зовні вона дуже схожа на звичайну гайку, проте через свою подовженої форми вона і отримала назву «гайка сполучна», або «муфта». Головне призначення її - з'єднання між собою двох стрижнів з нарізаною на них різьбленням. В іншому ж це абсолютно звичайна гайка зі звичайним призначенням - фіксація нарізного сполучення.

Властивості сполучних гайок

Виготовлення з'єднувальних муфт відповідно до стандарту DIN 6334, в якому і прописані повністю все регламенти, що стосуються власне виготовлення, експлуатації та необхідних вимог до гайок-муфтам. Матеріал виготовлення гайок - низьколегована сталь, а сам процес - штампування на конвеєрі. Зовні це подовжена шестигранна гайка (зазвичай довжина її становить 3 діаметра) з нанесеною всередині правобічної або лівосторонньої різьбленням.

Звичайне покриття довгих гайок - внутрішня і зовнішня гаряча оцинковка, що значно підвищує експлуатаційні характеристики. Дуже рідко використовуються гайки без захисного покриття - вони швидко іржавіють і в підсумку піддають псування оконечника вкручених в неї стрижнів. В окремих випадках за спеціальним вимогам до з'єднань гайки-муфти виготовляють з нержавіючої сталі, які однозначно довговічніше і якісніше, але не в приклад дорожче звичайних оцинкованих.

Функціональні характеристики, якими володіє сполучна гайка

Отже, основні характеристики:

клас міцності виробів - 8;

термін служби - 20-25 років;

максимальна стійкість до агресивних середовищ, корозії, ультрафіолету;

внутрішній діаметр від 18 до 75 мм;

висота, що залежить від діаметра (стандартно в 3 рази більше).

Сфери застосування і визначення, яка довга гайка необхідна

Головне призначення довгою гайки - з'єднання шпильок з нарізаною різьбою , їх подовження, нарощування до необхідної довжини. Одна з широких сфер застосування - будівництво, наприклад, при монтажі різних вентиляційних систем . Найчастіше використовують такі муфти зі шпильками, набагато рідше - з болтами.

Майстри, які постійно працюють з такими сполуками, вважають за краще купувати вже зібраний комплект, щоб ідеально збігалися їх параметри. Рекомендують також використовувати такі сполуки там, де існує можливість хиткості чи ненадійності конструкції. Для жорсткості таких з'єднань муфту контрять з обох сторін звичайними гайками.

Стандартна довжина гайки-муфти, як було зазначено вище, в три рази перевищує зовнішній її діаметр, однак за спеціальним замовленням виробники можуть виготовити будь-яку необхідну довжину, причому ціна часто може бути навіть менше, ніж у стандартної, замовленої, наприклад, в інтернет-магазині .

ПЛЮСЫ ВЫДВИЖНОГО НАВЕСА ДЛЯ ЗАЩИТЫ ОТ НЕПОГОДЫ

ЧТО ТАКОЕ СТОРОННИЕ ЛОГИСТИЧЕСКИЕ КОМПАНИИ

ГАЛЕРЕЯ ОКОН: ОКНА СОГРЕВАЮЩИЕ СЕРДЦА