Фарби спеціальні

Фарби спеціальні

Крім універсальних фарб і емалей, також доступний широкий асортимент спеціалізованих продуктів з особливими властивостями. Фарба Хамерайт купити можна за самою вигідною та не дорогою ціною. З цієї групи лакофарбових матеріалів в будівельній індустрії в основному використовуються фарби для гальванічних і алюмінієвих поверхонь і для радіаторів опалення.

Якщо ви збираєтеся малювати пензлем, виберіть кисть з м'якою щетиною і нанесіть препарат тонким шаром, не допускаючи утворення розлучень. При дворазової фарбування перед нанесенням наступного шару відшліфуйте поверхню дрібнозернистим наждачним папером.

Фарбування фарбами по металу - підготовка поверхні

Металеві поверхні не мають водопоглинанням, тому в їхньому випадку не може бути й мови про проникнення зв'язуючого, що міститься у фарбі, в структуру матеріалу. Покриття «прилипає» до металу тільки за рахунок адгезії - зчеплення з основою. Звичайно, якщо між фарбою і металом є домішки, погано прилипають до підкладки, адгезія покриття в цих місцях буде незначною. Тому, щоб отримати довгу стійкість покриття, перед фарбуванням елемент слід ретельно очистити.

Найбільша проблема на металевих поверхнях - іржа через корозію заліза. Ступінь корозії може бути різною - від поверхневого покриття до глибоких точкових плям, покритих відшаровуються лусочками іржі.

На практиці, якщо іржаве покриття дуже міцно прилипає до металу, його видалення не вимагає трудомістких операцій, але абсолютно необхідно позбутися від іржі, яка слабо пов'язана з підставою. Також необхідно буде видалити відшарувалася стару фарбу, жирність, асфальт, цемент і т. Д.

Вибір методу підготовки металевої поверхні до фарбування в основному залежить від її форми і розміру, а також від типу забруднення.

Найбільш поширеними методами для цієї мети є механічна очистка, така як чистка щіткою, піскоструминна обробка або шліфування поверхні. Іноді також використовується метод дублення або хімічного видалення забруднюючих речовин з допомогою розчинників або органічних кислот.

Фото на полотні

Найм электрика

Ремонт офісів