Фото на полотні

В середньому на смартфоні у людини близько 630 фотографій. Напевно серед безлічі фотографій, що зберігаються в пам'яті телефону, є кілька дорогоцінних, які викликають щасливі моменти з родиною і друзями або захоплюючий вид з однієї з ваших поїздок. Немає кращого способу увічнити ці моменти, ніж роздрукувати і показати їх вдома або в офісі.

Традиційно фотографії друкуються на фотопапері і потім оформляються в рамку. Але такі компанії, як Ecooboi, надають послуги друку на полотні, які дозволять вам створити приголомшливий твір мистецтва, що відображає вашу особистість.

Що таке друк на полотні?

Фото на полотні - це зображення, надруковане на полотні за допомогою принтера. Ваша цифрова фотографія може перетворитися в красивий фокус будь-якої кімнати. В надійних друкарнях, використовуються найсучасніші технології і методи збереження, завдяки яким ваші фотографії залишаться на все життя. Вони розтягнуть і обгорнуть ваше полотно, щоб його можна було повісити на стіну.

Чому обирають друк на полотні?

Є багато способів збільшення і друку фотографій. Друк на полотні - кращий варіант з наступних причин.

Універсальність

Фотопортрети на полотні позачасові і класичні. Вони природно вписуються в будь-який стиль декору або дизайн інтер'єру, будь то модерн-сучасний, традиційний або перехідний. Ви можете втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею, використовуючи принти на полотні.

Ви можете змінити свій декор або навіть переїхати в інший будинок, але краса полотна залишиться колишньою. Завдяки цій якості вони також є відмінною реліквією.

Відповідає вашому бюджету

Друк на полотні - доступніша альтернатива покупці картини того ж розміру. Ви можете прикрасити свій будинок, офіс за невелику частину вартості. Крім того, безцінне виставлення вашої фотографії на загальний огляд. Ви отримуєте задоволення, спостерігаючи за своїм твором мистецтва, без шкоди для бюджету.

Без відблисків

Природний або штучний світло в кімнаті викликає відблиски або відображення на фотографіях, надрукованих на глянцевому папері або оформлених за склом. Блискуча обробка іноді заважає повністю оцінити зображення.

З іншого боку, друк на полотнах мають матово-сатинову поверхню, що робить їх кращим матеріалом для залитих світлом кімнат.

Картини с фото на полотні завжди добре виглядають

Будь-яка фотографія, яка вам подобається, завжди буде добре виглядати на полотні. Фотографії з унікальними характеристиками можуть обмежувати носій, який ви можете використовувати для їх друку. Друк на полотні зроблять вашу фотографію дорожчий і стильною.

Портрети, сімейні фотографії, натюрморти і пейзажі прекрасно виділяються за допомогою відбитків на полотні. Будь-яка кімната обов'язково оживе з цим індивідуальним твором мистецтва.

Різні варіанти розмірів

При друку на полотні у вас є можливість вибирати з широкого діапазону розмірів і форм. Він пропонує вам отримати саме той вид, який ви хочете. Хочете роздрукувати найкращу весільну фото крупним планом? Або ви плануєте створити міні-галерею дитячих картинок? Що б ви не планували зробити, ви можете добитися цього за допомогою принтів на полотні.

Фотографії - це спосіб зберегти прекрасні спогади про вас і ваших близьких. Вони також ідеально відображають ваше серце і розум. Зберігання їх на полотні гарантує вам, що ви вже багато років цінуєте це прекрасне вираз мистецтва.

Дома под ключ

Бетонные лотки

Підвал в котеджі