Пригон авто на замовлення: що потрібно знати

Українські дороги настільки «гарні», що багато покупців просто бояться брати авто з рук в руки по безлічі причин. І в першу чергу – це стан автомобіля, який від'їздив по ямах і вибоїнах. Адже часто навіть в плюс-мінус нових авто барахлить все, що можна.

А ще на днях вийшла цікава стаття на сторінці 057.ua/ по темі: ТОП-5 компаній по пригону авто з США в Харкові. Радимо ознайомитися!

Багато людей бачать один гідний вихід із ситуації – замовлення авто з Європи та Україну.

Причини, по яких варто купувати авто в Європі:

- краще технічний стан

Чи справді від того, що дороги в Європі на порядок краще наших, чи від того, що доглядають за машинами європейці краще, а може і від того, що міняють на нові автомобілі частіше, – але ті, хто вже поїздив на автомобілях з Європи добре знають, що технічний стан машини завжди хороше.

- додаткова гарантія

Більшість автомобілів у Німеччині проходять повну діагностику і отримують додаткову гарантію на кілька років.

- дешевше, ніж такий же автомобіль в Україні

Крім того, що машини з сусідніх західних країн прослужать вам довше, вони ще й коштують дешевше. І навіть якщо розмитнювати їх за всіма правилами через брокерів – доставка авто з Європи з розмитненням буде вам коштувати дешевше, ніж покупка такого ж автомобіля на авторинку в Україні.

Як здійснюється покупка і доставка автомобіля з Європи?

Є кілька варіантів купівлі і пригону авто. Досвідчені компанії працюють приблизно так:

- вибір автомобіля замовником

Тут замовник або вже знайшов авто і хоче, щоб його доставили, або тільки доглядає варіанти. У першому випадку фахівці «дивляться» на авто, зв'язуються з продавцем, щоб уточнити деталі і стан, вартість, юридичні аспекти. Так само виконавець оформляє всі необхідні документи для перетину кордону. У другому варіанті все відбувається точно так само, тільки виконавець ще допомагає знайти автомобіль, який би підійшов замовнику.

- доставка автомобіля

У більшості випадків автомобіль їде через кордон самостійно з водієм. Але найкращий варіант – транспортування машини автовозом. В цьому варіанті є 100% гарантія, що автомобіль не пошкодиться при перевезенні. Так само на цьому етапі здійснюється технічна перевірка автомобіля на місці його зберігання.

- оформлення документів

Заключний етап – це робота з документами та розмитнення. Сюди входить розрахунок вартості розмитнення, підготовка документів та їх подача в Сервісний центр МВС, а так само передача документів про взяття на облік замовнику.

Аренда оборудования для работы на высоте

Водяное Отопление Загородного Дома

Отопление Загородного Дома Цена

Схема проводки в панельному будинку