Як побудувати будинок без удару по кишені

Будівництво власного будинку - тривалий і трудомісткий процес. Він ще більше ускладнюється, якщо роботи необхідно виконати в рамках скромного бюджету. Замислюватися над економією слід ще на етапі проектування: вибрати оптимальну площу (не раціонально будувати будинок на 300 м.кв. для сім'ї з 3-4 чоловік), відмовитися від складних просторових форм, віддавши перевагу квадратним або прямокутним котеджів.

На сайті https://proizd.ua/ ви зможете без черги придбати квитки.

Ще один спосіб економії - вибір типового проекту. Він обійдеться набагато дешевше індивідуальних розробок. Розглянемо і ряд інших моментів, які підкажуть, як побудувати будинок недорого.

Не потрібно купувати дорогі будматеріали

Одна з найбільш витратних статей витрат на будівництво - придбання матеріалів. Порада проста - вибирайте «золоту» середину. Не варто купувати дорогу продукцію преміум класу, але не потрібна і надмірна економія. Дешеві будматеріали сумнівної якості не можуть гарантувати надійність зведеного об'єкта.

Ось кілька порад, які допоможуть заощадити на матеріалах, завдяки чому будівництво будинку обійдеться вам недорого:

Витрата цегли можна знизити, якщо зменшити товщину стін. Високих теплоізоляційних показників будови допоможе досягти утеплення. Тонкі стіни, вкриті ізоляцією, обійдуться дешевше многорядной укладання цегли.

Купуйте всі матеріали у одного постачальника. За оптові закупівлі вам нададуть хороші знижки.

Не варто купувати кріпильні елементи імпортного виробництва. Вітчизняні цвяхи, дюбелі, скоби обійдуться набагато дешевше закордонних аналогів, що не поступаючись їм за якістю.

Використовуйте добавки до бетону, що дозволяють істотно знизити витрату даного матеріалу.

Істотної економії можна досягти, якщо вибрати правильну технологію будівництва. Самий бюджетний варіант - каркасні будинки. Економія досягається і більш дешевими матеріалами, і оперативністю зведення будинків. На відміну від цегельних будівель, які будуються кілька років, вимагають масивного фундаменту, каркасні котеджі споруджуються на малозаглиблених підставах всього за 2-3 місяці.

У зимовий час будматеріали дешевше

Закупівля будматеріалів взимку - ще один спосіб економії. Холодна пора року вважається низьким сезоном, тому і матеріали, і послуги будівельників обійдуться набагато дешевше. Але слід розуміти, що далеко не кожен будинок можна звести взимку.

Преимущества домов из газобетона

Проекти будинків із СІП панелей

Отопление Загородного Дома Без Газа

Как выбрать лучшее онлайн-казино для вас

Схема проводки в панельному будинку