Спосіб облаштування та наведення порядку в гаражі

Будь-який автомобіліст, у якого немає свого гаража, мріє їм обзавестися. Однак він навіть уявити собі не може, що він буде там тримати крім автомобіля. Зазвичай «горизонт» мрій впирається в те, що автомобіль буде мати теплий і закритий від атмосферних впливів «будинок», благами якого зрідка буде користуватися і сам автомобіліст (під час проведення ремонтних робіт).

Купить все необходимое для сварки вы можете на сайте https://budsnabzbut.ua/ru/vse-dlya-svarki, здесь вас ждет большой выбор и доступные цены.

На ділі ж після покупки (будівництва) гаража дуже скоро з'являється проблема - нестача місця для всіх «потрібних» речей (незважаючи на те, що раніше їх і зовсім не було куди складати). І облаштування гаража стає справжньою дилемою, яка здатна відібрати багато часу.

Для тих, хто не має «будиночка» для машини, а тому насилу може повірити в виникнення описаної вище ситуації, ми обрисуємо ситуацію трохи докладніше ...

Підготовка до облаштування гаража

Крім автомобіля в гаражі у кожного водія зазвичай лежить комплект шин, набір інструментів (найчастіше розкиданий по всьому приміщенню), дюжина каністр з маслами та іншими рідинами, а іноді ще й компресор. Сюди можна додати ще деякі дрібниці на зразок болтів, гаєчок і їм подібних дрібничок, без яких справжній автомобіліст (має гараж) не мислить свого існування.

По суті, ми привели повний перелік гаражних «аксесуарів», які дійсно повинні знаходитися поруч з автомобілем. Хіба що можна ще додати кошти для гасіння пожежі (пісок або вогнегасник) і рукомийник. Якщо у вашому гаражі немає нічого понад те, що ми зараз перерахували, то ви можете зарахувати себе до виключних людям, яких можна на пальцях перелічити (фігура мови реалістична).

Зайшовши ж в гараж «нормального» автовласника, можна запросто спіткнутися об окремо лежить колесо стародавнього велосипеда, велика частина якого також знаходиться десь поблизу (швидше за все, висить на стіні), або мішок картоплі, що стоїть тут на правах годувальника сім'ї автолюбителя. Обійти машину часто неможливо, тому що там невідомі сили (в особі самого власника) ще минулого літа навіщось залишили візок зі зламаним колесом, яку по-хорошому треба було відразу ж викинути.

Ясна річ, ми описали лише приблизну картину існуючого в реальності стану речей, але, справедливості заради, треба сказати, що зустрічаються (і досить часто) саме такі екземпляри. І що ж робити в таких ситуаціях?

Як потрібно облаштовувати гаражний побут

В першу чергу, варто зібрати розкидані інструменти та витягнути за межі гаража все, що лежить на підлозі. Причому неважливо, чи вважаєте ви цю річ цінної або ж повним мотлохом. Хоча ні, якщо ви відразу відносите штучку до непотрібних «покладів», то відкидайте її в окрему купку, яку пізніше, не замислюючись, відправте в найближчий сміттєвий контейнер.

До речі, проводити процедуру очищення доцільно в порожньому гаражі (не полінуйтеся вигнати авто назовні). Далі в хід слід пустити віник або щітку. Після чого варто оглянути стіни, щоб те, що «погано» висить, відправити також за ворота гаража.

Коли знімати і виносити, на ваш погляд, буде нічого (а такий момент настане дуже швидко), подивіться уважніше і винесіть ще трохи. Потім потрібно повторно перебрати «хорошу» купку з тим, щоб відправити в «погану» купку хоча б що-небудь.

Якщо у вас вийде втілити в життя всі рекомендації, то вас вже можна буде назвати героєм! Але після першого разу потрібно обов'язково провести процедуру повторно, тільки після того, як у вас з'являться компактні стелажі і гачки, які допоможуть розмістити залишився добро з мінімальними витратами місця.

Как выбрать современные дизайнерские диваны

Застосування швидкомонтованих будівель

Альтернативное Отопление Загородного Дома