Утеплення фасадів у Луцьку

Якщо ви з тих господарів, які «готують сани влітку», то саме час подбати про наступний опалювальний сезон і запланувати утеплення власного фасаду (якщо він іще досі не утеплений). Початок літа – ідеальна пора для встановлення теплоізоляційних систем, адже, щоб вони не псувалися та прослужили довго потрібно дотримуватися певних кліматичних вимог. Утеплення повинно проходити за теплої сухої погоди, проте, пінополістирольні та мінераловатні плити не полюбляють розпеченого сонця. Тож роботи із утеплення найкраще провидити вранці. Розрахуйте, щоб на час проведення монтажу не було дощів.

Не завжди якість залежить від ціни утеплення фасадів, проте економити на теплоізоляції власного будинку не варто. Адже пропущення того чи іншого етапу в системі теплоізоляції згодом відіб’ється негативними наслідками і вся конструкція ризикує обвалитися. Також розповсюдженою помилкою є неналежний підбір фасадного клею. Часто його заміняють клеєм для плитки, накидають надто товстими «ляпами», нерівномірно розподіляючи по поверхні листа. В такому разі, теплоізоляційні плити ризикують обвалитися разом з декоративним шаром. Тож ми закликаємо використовувати лише профільні клейові суміші і при цьому, наносити їх правильно.

Німецька марка сертифікованих будівельних матеріалів має в своєму асортименті повний цикл товарів для утеплення фасадів. Луцьк, ціна утеплення в якому залежить, в основному від підбору адекватних та професійних майстрів, має нагоду скористатися професійною консультацією технологів-представників від STO і точно знати, якого рівня послуг вимагати при виконанні робіт.

Поширеною помилкою під час теплоізоляційних робіт є не правильний підбір товщини та щільності пінопластових плит. Варто пам’ятати, що економлячи на якісно виконаній роботі один раз, ви ризикуєте заплатити за неї двічі. Також неприпустимо залишати на «зимівлю» необроблені теплоізоляційні плити – як пінополістирольні так і мінеральноватні. Під дією агресивних атмосферних чинників плити руйнуються, і знову доведеться виконувати роботу мало не з нуля.

Навіть коли здається, що до зими іще далеко, все ж задумайтеся про утеплення уже зараз, щоб не робити все в останню хвилину, з абиякими підрядниками. Адже, саме утеплений дах та фасад збереже вашу родину від шалених цін на комунальні послуги в наступні роки. Проте, лише професійно підібрані матеріали та совісні майстри забезпечать вашій оселі тепло та затишок.

 

Что такое садовый бассейн

Утеплитель кнауф

Утеплення будинку зовні

Утеплення фасаду будинку