Шпаклівка стін перед фарбуванням
Зовнішній вигляд стін дуже важливий для інтер'єру приміщення. Якими б стіни не були міцними і надійними їх обробка повинна відповідати сучасним естетичним вимогам. Одним з найбільш бажаних варіантів стала фарбування стін водоемульсійною фарбою. Ця фарба захищає стіни від вогкості, плям. Довгі роки це покриття буде вас радувати.
Заказать механизированную штукатурку стен вы можете здесь по выгодной цене.
При цьому воно не буде вимагати за собою догляду. Водоемульсійна фарба як покриття для стін використовується не тільки в житлових приміщеннях, але і в громадських місцях, таких як школи, магазини, офіси. Однак, володіючи позитивними якостями, ця фарба вимагає величезної підготовчої роботи перед її нанесенням. Якщо на стіні є ямки, горбки, тріщини, іржа, плями їх необхідно видаляти. В іншому випадку, після фарбування, вони будуть різко кидатися в очі. Щоб цього уникнути необхідно, зробити шпаклівку. Вона видалить всі дефекти зі стіни.
Для початку необхідно покрити ґрунтовкою всю поверхню. Якщо на ній є тріщини, ямки їх потрібно ножем розколупати і рясно змастити ґрунтовкою за допомогою пензлика. Грунтовка зміцнює поверхню, на яку накладається шпаклівка, робить її більш сприйнятливою до накладаються матеріалами.
Після того як висохла грунтовка можна приступати до шпаклівки. Зазвичай її роблять в три шари. Перший шар робиться зі звичайної сухої суміші, розмішати з водопровідною водою, в відповідність з інструкцією виробника. Після його нанесення повинно пройти не менше доби, перш ніж він висохне. Другим шаром накладають імпортну шпаклівку. Вона випускається в відрах. Її застосування пов'язано з тим, що її витрата відносно не великий, і вона не вимагає підготовчої роботи. Для цього виду шпаклівки не треба чекати поки вона висохне. Потрібно відразу шпателем зняти явні дефекти.
Третім шаром накладається фінішна шпаклівка. Вона робить поверхню ідеально рівною. Не треба думати, що з її допомогою можна вирівняти стіну. Вона лише повторять контур стіни. Буде рівною стіна чи ні, залежить від попередніх двох етапів роботи.
Після того, як висохне третій шар можна приступати до шліфування. Її роблять за допомогою наждачного паперу або абразивної сітки. Цей процес супроводжується виділенням величезної кількості пилу. Щоб не пошкодилися органи дихання, рекомендується одягати респіратор. Але це ще не кінець підготовчих робіт. Тепер на стіні є багато пилу. Її потрібно прибрати, використовуючи ґрунтовку. Якщо цього не зробити, то фарба потріскається і облупиться. На грунтовки не варто економити, навіть якщо вона коштує дорого. Від її якості багато в чому залежить кінцевий результат. Після грунтування стіни готові до фарбування.
Після всього перерахованого вище ви можете зрозуміти, що шпаклівка стін перед фарбуванням процедура довга, що вимагає знань і навичок, які можна придбати, щодня займаючись будівельним ремеслом. Якщо який-небудь момент ви упустите, вся робота буде нанівець. Тому обробку стін краще доручити вмілим малярам.