Фарбування шкіри своїми руками

Навіть найдорожча і якісно оброблена шкіра з часом втрачає презентабельний вигляд. З'являються потертості, фарба в місцях найбільшого навантаження стирається. А іноді просто хочеться виділитися і створити унікальний градієнт на шкіряній сумці, ремені або портмоне.

Качественная краска для покраски кожи вы можете купить в интернет магазине по очень выгодной цене.

Відмінним варіантом стане фарбування. Привертає великий вибір кольорів і можливість самому включитися в творчий процес. Розповімо, чим і як пофарбувати шкіру в домашніх умовах, щоб перетворити ваше виріб.

Види фарб для шкіри

Існує два основних види фарби для шкіри: проникаючі і покривні.

Проникаючі

Назва пов'язана з тим, що фарбувальні пігменти в складі проникають в структуру шкіри. Чи не деформують її, зберігають рельєф поверхні і не утворюють щільну плівку. Ідеальний варіант для фарбування нубуку, гладких шкір з рельєфним малюнком і замші. Фарба зберігає всі мікроскопічні ворсинки, нерівності шкіри, не порушуючи її автентичності.

Барвники з проникаючим дією добре підходять для фарбування яскравого взуття із замші та шкіри.

Фарбування таким барвником може проводитися тільки з світлого кольору в темний. Пофарбувати світлою фарбою темне виріб не вийде.

Основи проникаючих фарб

У промисловості випускається 3 типи проникаючих фарб для шкіри:

на водній основі;

на спиртовій основі.

на основі органічних розчинників

Фарби на водній основі в міру висихання трохи змінюють тон, тому часто використовуються, коли потрібно створити градацію, нечіткі контури на офарблює матеріалі. У фарб на спиртовій основі цей ефект зміни кольору також присутній, але виявляється слабше.

Всі типи проникаючих фарб вимагають покриття фінішним складом для закриття пор на шкірі після забарвлення.

Покривні

Який фарбою пофарбувати шкіру, щоб повністю перекрити вихідний тон? Для цього вибирайте покривні фарби для шкіри. Барвники цієї категорії лягають на поверхню у вигляді найтоншої плівки. Вони перекривають природну текстуру матеріалу. Їх використовують для маскування серйозних пошкоджень, глибоких тріщин і т. Д. Можна застосовувати і для поновлення виробів з гладких шкір.

Також широко використовуються для кастомізації - розпису шкіряних виробів під запити конкретного замовника. Це може бути фарбування в яскравий колір, нанесення написів або логотипів і т.д.

основи барвників

Найчастіше у продажу поверхневі барвники на наступних засадах:

поліуретанова;

акрилова.

При рукоділлі один з найбільш поширених питань - чи можна фарбувати шкіру акрилом. Так, можна, але в місцях, які найменше піддаються потертостям або згину. Найчастіше покривні акрилові фарби використовують для творчих моментів: нанесення малюнка на обрану ділянку, - а не для повного фарбування вироби.

Особливості

Ці барвники можна наносити, пензликом, губкою або розпилювачем. Завдяки високому ступеню покриття їх добре використовувати як маскує засіб при сильних пошкодженнях поверхні шкіряного вироби.

Покривні фарбу наносять в декілька шарів. При висиханні майже не змінює свій відтінок, на відміну від проникаючої. Відрізняється стійкістю до витирання і механічних пошкоджень. Має хорошу адгезію, тобто добре «прилипає» до основи.

На завершальному етапі фарбування покривними фарбами рекомендується нанесення шару воску або іншого водовідштовхувального складу.

Украшение подушками

Ограждения и перила из стекла

Утеплення фасадів у Луцьку