Ізоляційний матеріал екструдований полістирол

Екструдований полістирол XPS - це ізоляційний матеріал з пінополістиролу. XPS - це однорідний будівельний матеріал з гладкою поверхнею і структурою, що складається з невеликих закритих осередків. Ви можете замовити екструдований пінополістирол за самою вигідною та доступною ціною. Відсутність ослаблення між окремими осередками призводить до більшої механічної міцності і збільшення параметрів теплоізоляції, завдяки чому XPS більш твердий і менш абсорбуючий, ніж традиційний полістирол.

Перевагою екструдованого пінополістиролу є його гладка поверхня і легкий монтаж плит XPS. Крім того, це самозатухаючий продукт, і в той же час він повністю переробляється, що сприяє захисту навколишнього середовища. В результаті вироби з пінополістиролу XPS найчастіше використовуються в якості теплоізоляції:

периметр стін і підлоги, в тому числі на землі,

суцільні опори і стіни підвалу зовні,

сендвіч-стіна,

теплові мости,

перегородки,

скатний дах і покрівля з перевернутими шарами,

шляхи сполучення,

автостоянки і автостоянки з високим механічним навантаженням.

Для ізоляції підлог, що піддаються високим навантаженням, таких як гаражі для важкого обладнання, склади і т. Д., Рекомендується використовувати плити 50 і 70. Їх відрізняють відмінна механічна міцність, стійкість до замерзання і відтавання, а також низьке водопоглинання. також використовується при будівництві доріг і мостів, залізниць та аеропортів. Крім того, ізоляція по периметру з використанням XPS теплоізолюється будівлю зовні, безпосередньо під землею, і додатково захищає гідроізоляційний шар від механічних пошкоджень.

Ефективна ізоляція будівлі (балки, цоколі, бетонні елементи стіни, кути, стики стін) вимагає використання плит 30-IR зі спеціальною формою і рельєфною поверхнею, що забезпечує велику адгезію. Прекрасні параметри теплоізоляції дозволяють використовувати панелі Synthos XPS також для ізоляції крутих дахів і дахів з перевернутим розташуванням шарів, в яких теплоізоляція знаходиться на герметизуючому шарі.

легенда:

І просто

L - перекриття

N - шип-паз

спеціальні замовлення виконуються макс. до 300 см х 60 см

Как постирать обивку диванов и кресел

Як зробити рівний і точний розпил ДСП

Що може називатися односолодовим віскі?

Cовременный материал - полистиролбетон