Вертикальні жалюзі легко монтуються

Вертикальні жалюзі своїми прямими лініями надають кімнаті чистий і елегантний вигляд і часто створюють ілюзію збільшення висоти або ширини кімнати в залежності від її форми. встановлено. Вертикальні жалюзі легко монтуються двома способами. Вертикальні жалюзі під замовлення Ви можете купити у зручний для вас час, за доступною та вигідною ціною.

1. Монтаж усередині віконної рами

2. Монтаж за віконною рамою

Ці методи установки детально обговорюються нижче -

Монтаж усередині віконної рами

Усередині віконної рами можна монтувати вертикальні жалюзі. Спочатку до верхньої рамці вікна чи двері кріпиться підзора. L-подібний балдахін встановлюється таким чином, щоб передня частина балдахіна приховувала підголівник. З кожного кінця балки залишилося 3 дюйма для установки скоб.

Тут кронштейни встановлюються всередині верхньої рами двері або вікна, залишаючи близько 3 дюймів від сторони рами і зовні від скла. Кронштейни прикручуються на місце, і балка і кронштейни прикріплюються до внутрішньої частини рами. Повторивши ці дії з обох сторін вікна, встановлюють поручень. Після завершення каркаса кріпляться лопатки.

Для монтажу на віконній рамі абсолютно необхідна глибина вікна 2,5 дюйма. При вимірі враховуйте площу вікна з виступаючими дверними ручками, які можуть потрапити в жалюзі, якщо вони не встановлені належним чином. Це особливо актуально для великих розсувних скляних дверей. Виміряйте глибину ручки і порівняйте її з вимірюванням глибини вікна, щоб переконатися, що ручка буде закрито належним чином, коли жалюзі будуть закриті.

Монтаж зовні віконної рами

При установці вертикальних жалюзі за віконними рамами залишайте близько 4-6 дюймів простору навколо вікна. Це забезпечить кращу конфіденційність і покриття. Поручень розміщується на висоті 4 дюймів над вікном, вимірюючи відстань від нижньої частини вікна, де повинна доходити нижня частина жалюзі.

За допомогою помічника помістіть поручень прямо на позначку, переконавшись, що він знаходиться на прямому рівні. Потім кронштейни закріплюються на відстані 4 дюймів від обох кінців поручнів і прикріплюються безпосередньо до стіни, а не до дерев'яної рами вікна. Стінові анкери допомагають утримувати кронштейни на місці. Перед установкою лопаток поручень зачіпається за кронштейни. Якщо у вашої вертикальної жалюзі є балдахін, прикріпіть його до підголовника і тим самим закрийте його.

Установка вертикальних жалюзі в будь-якому випадку вимагає точних розмірів і професійної допомоги. Це гарантує, що вертикальні жалюзі встановлені правильно і повністю функціональні. Ви можете зв'язатися з вашої улюбленої компанією з виробництва жалюзі і штор для правильної установки вертикальних жалюзі.

Зарядка телефона для любознательных

Выбираем малярные ленты

Дзеркальна плитка в інтер

Вентиляция в Загородном Доме

Вентиляция Загородного Дома