Сучасне ​призначення інформаційних стендів та дощок

Призначення інформаційних стендів та дощок

Інформаційні стенди використовуються для розміщення інформаційних та рекламних матеріалів у фойє, торгових залах та інших громадських зонах. Крім того, існують виставкові стенди, на яких розміщуються не лише рекламні матеріали, а й зразки продукції. Інформаційний стенд – конструкція, яка забезпечує оперативне спілкування з відвідувачами, клієнтами та цільовою аудиторією, щоб купити інформаційний стенд, ви можете залишити заявку у нас на сайті. Ви можете замовити стенди за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток і переплат.

Безкоштовне консультування на замовлення

Якщо потрібна допомога – підберемо потрібний інформаційний стенд з кишенями А4, порекомендуємо розмір і відповімо на всі запитання.

Тільки добрі витратні матеріали

Тільки добрі витратні матеріали

Не сумнівайтесь, конструкція буде надійною: виготовлення інформаційних стендів виготовляється лише з перевірених матеріалів.

Обов'язкова перевірка продукції

Обов'язкова перевірка продукції

Отримайте щит без пошкоджень та дефектів: уважно оглянемо її перед тим, як передати Вам.

Інформаційні стенди виготовляються з використанням пластику ПВХ 3-4 мм, з кишенями під стандартні листи А4 або А5, що дозволяє отримати надійну конструкцію, стійку до пилу та вологи. Така конструкція витримує величезні перепади температур. Щит, виготовлений нами – міцний, довговічний, заточений особливо установи замовника.

Нашими замовниками є:

Освітні установи: дошкільні, загальноосвітні, вищі навчальні заклади;

муніципальні установи: адміністрації, правоохоронні органи, аварійні служби;

комерційні організації: банки, страхові компанії, магазини роздрібної торгівлі, і т.д.

Усім їм потрібно розміщувати багато інформації для зручності відвідувачів. Ми розробляємо інформаційні конструкції, що відповідають усім запитам клієнта, його цілям та завданням. Пропонуємо купити інформаційний стенд будь-якого виду та розміру. Перед виготовленням складається проект з урахуванням потреб клієнта, щоб отриманий результат виконував поставлені завдання.

Стильные решения для межкомнатных дверей

Сучасні проекти коттеджів та домів

Светодиодная технология для автосалонов