Сучасні проекти коттеджів та домів

Відпочинок в котеджі на власній ділянці знаходить все більше і більше любителів. Це набагато дешевше і зручніше, ніж проживання в готелі. Тому, хто провів таке вільний час, нелегко відмовитися від планів володіти будинком для відпочинку. Проектування будинків професіоналами в галузі будівництва доступно за вигідною та демократичною ціною. Який дизайн краще вибрати? Перевіряємо!

Запах диму від каміна, близький контакт з природою, затишний відпочинок після дня, проведеного, наприклад, в тривалій прогулянці або купанні в річці або озері. Крім того, ви можете приготувати гарячу їжу в холодну погоду або випити з холодильника в жарку погоду. Далекі подорожі перестали бути модними і популярними. Зростаюче усвідомлення негативного впливу транспортних засобів на навколишнє середовище змушує все більше і більше людей відкривати для себе красу природи нашої країни. Він завжди був під рукою, але його часто брали до уваги.

Перш ніж вибрати конкретний дачний будинок для ділянки, добре б відповісти на ряд питань. Крім естетичних вражень, важлива також функціональність об'єкта, а також очікуваний спосіб задоволення потреб жителів. При цьому необхідно враховувати:

фінансові можливості,

тип і розмір ділянки,

спосіб експлуатації будинку - круглий рік або тільки сезонно,

кількість людей, що знаходяться на ділянці одночасно,

обладнання котеджу - кухня, санвузол, невеликий склад.

Переваги і недоліки власного дачі

Будинок на земельній ділянці пропонує різні можливості і безліч переваг. Звичайно, спочатку це серйозна фінансова проблема, але, порівнюючи ваші щорічні витрати на відпустку з ціною такого будинку, ви легко можете зробити висновок, що це надзвичайно вигідне вкладення. До переваг можна віднести:

Ви завжди можете взяти з собою домашніх вихованців,

діти можуть вільно переміщатися на свіжому повітрі,

витрати на відпустку низькі, навіть при додаванні повного пансіону,

можна орендувати невикористаний літній будиночок,

покупка котеджу швидко знецінюється.

Який будинок для відпочинку вибрати?

Все залежить від ваших уподобань і розміру гаманця. Для кого-то досить простого каравану, а хтось віддає перевагу мати на ділянці зручне місце для відпочинку. В цілому будинку відпочинку можна розділити на дві групи:

1. Мобільні дачі.

У цю групу входять каравани, пристосовані для тривалого проживання, голландські будинку на металевій конструкції з колесами для транспортування і дерев'яні будинки, обладнані осями з колесами.

Останній може бути побудований на замовлення і оснащений як елементами, що забезпечують рух, так і необхідними установками. У мобільному дерев'яному будинку є вбудована електрична і сантехнічна інсталяція, готова до під'єднання.

2. Стаціонарні дачі.

На відміну від невеликих мобільних будинків для відпочинку, стаціонарні будинки надають власникові набагато більше можливостей. Вони більш цікаві з точки зору дизайну, але і складніше в обслуговуванні. Необхідно забезпечити адекватну влагозащитную ізоляцію і відповідне забивання грунту для запобігання просідання. У той час як пересувний будинок можна перемістити в безпечне місце під час перерви у використанні, в разі постійного будинку залишається тільки клопіткий нагляд і нагляд.

Статья про Ремонт Коттеджей

Отделка Коттеджа под Ключ

Ремонт Квартир и Коттеджей под Ключ

Ремонт и Отделка Коттеджей под Ключ

Ремонт Домов и Коттеджей под Ключ