Регулярні перевірки та роботи з технічного обслуговування ліфтів

Для правильної роботи підйомника необхідно проводити регулярні перевірки та роботи з технічного обслуговування, здатні своєчасно виявляти порушення, які можуть загрожувати його користувачам. Як часто слід проводити ці заходи?

Регулярний контроль працездатності ліфтів та інших типів підйомників має вирішальне значення як для безпеки та комфорту, так і для можливих високих витрат, пов'язаних з невиявленими несправностями, які з невеликої проблеми можуть перетворитися на значні витрати. До Ваших послуг технічне обслуговування ліфтів Київ за самою вигідною та доступною ціною.

Інтервали огляду та технічного обслуговування

Відповідно до регламенту, кожен ліфт повинен проходити технічний огляд не рідше одного разу на місяць. У цей час повинні бути виконані основні роботи з технічного обслуговування, такі як мастило або регулювання його компонентів. Крім того, також рекомендується проводити загальний огляд витягу кожні шість місяців. Зрозуміло, що всі дії також повинні бути задокументовані.

Щорічно ліфт повинен проходити огляд у Технічному огляді. Потім фахівець із кваліфікацією УДТ ретельно перевіряє всі запобіжні елементи пристрою – якщо ліфт проходить перевірку, то він маркується відповідною наклейкою. При виявленні будь-яких порушень у такій ситуації вказують необхідні дії та дату, до якої вони мають бути виконані.

Кому доручити роботу?

Як правило, у ситуації, коли ліфт ще перебуває на гарантії, найкраще скористатися послугами підрядника – часта зміна підрядника може закінчитися питанням гарантії та чималими витратами у разі несправності протягом гарантійного терміну. Додаткову інформацію див. у гарантійній угоді.

З іншого боку, коли гарантія на підйомник закінчилася, ви також можете скористатися послугами інших компаній, що надають послуги у вищевказаному обсязі, залежно від ваших індивідуальних очікувань, серед яких ціна часто стоїть на першому місці. Тим не менш, не забудьте вибрати підтримку досвідчених фахівців, щоб переконатися, що перевірка та технічне обслуговування були виконані відповідно до правил і таким чином ліфт буде безпечним для його користувачів.

Оконные решетки как стильное решение для безопасности

Уборка после ремонта в Москве и Московской области

Резьба по дереву как элемент прекрасного в интерьере