Пропонуємо топ основних переваг розсувних систем

Включення розсувних дверей в ваш будинок може бути розумним кроком через їх численних дизайнерських і функціональних переваг.

Пропонуємо топ основних переваг розсувних дверей.

1. Енергоефективність

Розсувні двері можуть бути ефективними ізоляторами, забезпечуючи тепло взимку і прохолоду влітку. Ви можете замовити та купити розсувні системи за доступною і самою вигідною ціною, без накруток та переплат.

Розсувні двері з композитними прокладками забезпечують оптимальну теплоізоляцію - ефективно діють як погодний і звуковий бар'єр і захищають будинок від пилу, протягів і дощу.

2. Внутрішній / зовнішній потік

Розсувні двері дозволяють легко перенести назовні всередину, створюючи плавний перехід між внутрішнім і відкритим простором вашого будинку.

Оскільки розсувні двері мають великі скляні панелі, вони відкривають цілорічний вид на ландшафт вашого саду і панорамні види за його межами.

3. Безпека

У минулому розсувні двері заслужили репутацію небезпечних, тому що вони не завжди встановлювалися з використанням безпечного скла.

Однак сьогодні все змінилося - тепер домовласники можуть отримати розсувні двері з небитким безпечним склом.

4. Безпека

При покупці розсувних дверей важливо враховувати безпеку.

Власники житлової нерухомості повинні шукати розсувні двері з вбудованими ущільненнями, алюмінієвими ущільненнями і нерухомими стулками в місцях перетину цих елементів.

На додаток до ущільнення зверніть увагу на фіксуючий механізм з гачком, який запобігає підйом ковзної стулки з рами.

Надійні розсувні двері також мають спеціальні конструкції для додаткової стійкості, які створюють міст між вашим внутрішнім притулком і відкритим небом.

5. Економія місця

Розсувні двері працюють без петель - вони просто ковзають по рейках, а не розчиняються. Це означає, що для дверної дуги не потрібно додаткового місця, тому що вони просто відкриваються, коли одні двері ковзає по іншій панелі.

6. Природне світло

Розсувні двері мають дуже великі скляні панелі, які проходять зверху вниз кожної дверної панелі. Такий дизайн максимально збільшує природне світло, гарантуючи, що ви зможете насолоджуватися освітленими прожекторами протягом всього дня.

7. легкий доступ

Розсувні двері легко переміщуються по напрямних - щоб відкрити ці двері, потрібно обережно відсунути їх в сторону, і вони відкриються. Це забезпечує легкий доступ до відкритих майданчиків, що особливо корисно в спекотні літні місяці.

Пригон авто на замовлення: що потрібно знати

Преимущества и недостатки паркетной доски

Аренда оборудования для работы на высоте

Ремонтное коммерческое предприятие