МОНТАЖ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ

У цій статті ми дізнаємося, як здійснюється монтаж систем вентиляції та кондиціонування .

На сайте http://www.new-technika.com.ua/ интернет магазина представлен широкий выбор бытовой техники по выгодной цене.

Основні етапи виконання робіт

Прокладка труб для циркуляції фреону. У магістралі використовуються мідні труби, діаметр яких залежить від потужності установки і обсягів приміщення, де буде встановлюватися кондиціонер. Матеріал для труб виробляють шляхом холодного прокату, тому він виходить досить міцним. При кріпленні магістрального устаткування кінці труб розвальцьовуються, а потім кріпляться на патрубки, в результаті чого виходить закільцьованих система.

Монтаж скидання конденсату. Встановлюються дренажні труби, по яких буде стікати конденсат. Якщо немає можливості самопливу конденсату, то встановлюються помпи.

Електроніка. Устаткування кондиціонування з електрообладнанням, яке відповідає за автоматичну роботу всіх систем. І для цього до кожного насосу і компресора підводиться електричний струм. В індивідуальних випадках, в систему кондиціонування вбудовують додаткове обладнання, яке вирішує індивідуальні завдання. Залежно від вимоги продуктивності, кількість електричних точок може бути збільшено.

Монтаж обладнання. На даному етапі здійснюється установка обладнання внутрішніх і зовнішніх блоків системи, а так само захисних установок, які захищають від перепадів напруги. Потім, все блоки з'єднуються в контур, монтуються патрубки конденсату, підключається електроенергія і заливається фреон.

Тестування і остаточна налагодження системи. Останнім з етапів монтажу системи є тестування всього обладнання. Виконується перевірка заявленої потужності, при необхідності прилади проходять додаткову наладку. І тільки після всіх тестів, система кондиціонування готова до введення в експлуатацію.

УТЕПЛЮЄМО БУДИНОК З ДЕРЕВА ЕФЕКТИВНО

ПЛЮСЫ ВЫДВИЖНОГО НАВЕСА ДЛЯ ЗАЩИТЫ ОТ НЕПОГОДЫ

ЧТО ТАКОЕ СТОРОННИЕ ЛОГИСТИЧЕСКИЕ КОМПАНИИ

Отопление в Загородном Доме Своими Руками

ГАЛЕРЕЯ ОКОН: ОКНА СОГРЕВАЮЩИЕ СЕРДЦА