Характеристики теплових завіс

Характеристики теплових завіс.

Вертикальна колонна завіса Основними характеристиками теплових завіс є: потужність обігріву (кВт); продуктивність повітрям (м3/ч); довжина завіси; тип використовуваного нагрівання (з електрокалорифером або водяним калорифером); спосіб встановлення завіси. Ви можете замовити та купити теплові завіси від виробника на сайті https://proton.com.ua за самою вигідною та не дорогою ціною.

Довжина завіси


При підборі теплової завіси рекомендується, щоб довжина завіси була не меншою за висоту (ширину) отвору. Сопло завіси повинно повністю перекривати отвір, що захищається. Завіси випускаються різної довжини (зазвичай від 0,6 до 2 м), але можуть бути виготовлені і потрібна довжина на замовлення. Якщо отвір конкретного приміщення ширше 2 м, встановлюють кілька завіс впритул один до одного. При цьому встановлювати теплові завіси рекомендується, якомога ближче до отвору.

Продуктивність завіси повітрям (м3/ч) - основний параметр при виборі завіси. Зазвичай у каталогах виробники наводять рекомендації щодо висоти установки завіси. Але треба враховувати, що дані даються лише на певні умови експлуатації (без урахування вітрового тиску), і різні виробники дотримуються різних стандартів. Як правило, у вітчизняних виробників теплових завіс співвідношення продуктивність повітря/висота отвору нижче, ніж у європейських виробників завіс. Орієнтовно можна застосовувати 400 м3/год на 1 м2 отвору.

Потужність теплової завіси


Теплова завіса від https://proton.com.ua застосовується для енергозбереження – це не обігрівач повітря. У теплової завіси навіть із потужним нагріванням повітря на виході буде лише теплим, а не гарячим. Теплова потужність приладу вторинна, головне - щоб завіса задовольняла продуктивністю повітрям і перекривала проріз приміщення, що захищається. Температуру повітря, що подається повітряно-тепловими завісами, слід приймати не вище 50 ° С біля зовнішніх дверей і не вище 70 С біля зовнішніх воріт та отворів. Як додатковий обігрів можна орієнтуватися на потужність 1 кВт на 10 м2 та підвищувати залежно від частоти відкриття дверей, воріт.

Стандартне виконання завіс має ступінь захисту IP20 - захищена від проникнення пальців та оболонка завіси не забезпечує захисту від шкідливого впливу води.

Как выбрать новые кухонные шкафы

Кабельні лотки сходового типу

Квартири подобово в Києві