Кабельні лотки сходового типу

Кабельний лоток сходового типу являє собою електротехнічне пристосування, конструкція якого включає в себе два бічних профілю з з'єднанням перемичками посередині і нагадує сходи.

Купить Лестничные лотки по выгодной цене вы можете не выходя из дома на сайте интернет магазина.

Застосовується сходовий кабельний лоток на об'єктах промислового масштабу в якості пристосування для прокладки важкого електрокабеля. При цьому, напруга проводів повинно складати не більше 1000В. Конструкція доповнена деталями кріплення для здійснення монтажу. Саме цей різновид лотка володіє найбільшою несучою здатністю через специфіку своєї конструкції.

Сировиною для сходового кабельного лотка служить листова сталь високої якості, яка оцинковується за методом Сендзимира. Подібна процедура забезпечує високу зносостійкість вироби, захищає його від зовнішнього впливу і створює умови для довгого терміну служби. Експлуатація сходового лотка здійсненна навіть у найважчому кліматі, що робить конструкцію універсальної в застосуванні.

Кабельні лотки сходового типу є економічним і сучасним рішенням в галузі будівництва. Їх пристрій відповідає передовим технологіям, а високоякісна сировина гарантує довгу службу системи.

Серед переваг даної конструкції слід виділити:

Висока стійкість до ваги: можливість закладки великої кількості електропроводи.

Зручне співвідношення "габарити / вантажопідйомність": при відносно невеликій вазі лотка сходового типу, його пристрій живиться прокладку важкого електрокабеля.

Вільний доступ до кабелю, забезпечений пристроєм лотка. У разі необхідності ремонту елементів системи робітник отримує легкий і безпроблемний доступ до електрокабелю.

Високий ступінь вентиляції системи, і, як наслідок, її захист від програвав і стрибків напруги. Лотки сходові можуть бути зроблені з перфорацією або без. У другому випадку ступінь вентиляції системи підвищується.

Мобільність металоконструкції, яка полягає в тому, що кабельну магістраль можна переміщати, розгортати і розгалужувати на розсуд.

Сучасний і акуратний вигляд конструкції.

Стійке до корозії сировину, що служить запорукою тривалості терміну експлуатації кабельного лотка без необхідності ремонту або трудомісткого обслуговування.

Відсутність обмежень в плані установки: лоток може бути встановлений на будь-якій площині, в горизонтальному або вертикальному напрямку.

Алгоритм прокладки кабелю

Процес прокладки кабелю є гранично простою: кабель накладається на поперечини лотка і закріплюється на них. Електрокабель викладається з кроком не більше 500 мм., Причому, необхідно забезпечити максимально рівномірне заповнення лотка проводом.

При монтажі використовуються також такі з'єднувальні елементи, як кутові відводи, монтажні пластини, Т-образні секції і т.д. Додаткові монтажні пристосування забезпечують надійне кріплення проводу в лотку і не допускають тертя проводів одна об одну.

Ремонт Водостоков в Коттедже

Модели дизельных моторов

Вентиляция Загородного Дома

Отопление Загородного Дома

Квартири подобово в Києві