Біогазові установки та користь для агробізнесу

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ БІОГАЗОВІ УСТАНОВКИ – У ЧОМУ КОРИСТЬ

Працює сільськогосподарська біогазова установка, яка виробляє чисту, зелену електроенергію, а також є джерелом тепла для домогосподарств, шкіл, церков та інноваційного бетонного заводу.

Крім того, в установці використовується рідкий гній із прилеглої свиноферми, а маса, що залишилася після метанового бродіння, використовується місцевими фермерами для удобрення сільськогосподарських угідь. В результаті вони обмежують внесення мінеральних добрив, значно знижуючи витрати, а також покращують якість ґрунту та отримують більш високі врожаї. Про сучасні інтелектуальні рішення для агробізнесу Ви можете дізнатися на https://ifarming.com.ua/ у будь-який зручний для Вас час.

До переваг добре функціонуючої біогазової установки відносяться: більш дешевий доступ до тепла, надходження додаткових коштів до бюджету комуни, можливість використання дигестату як добрива тощо. Посухи нормальні в місцевості з таким кліматом, як наш, але їх частота та чергування періодів з надлишком чи нестачею води внаслідок зміни клімату – реальність сьогодення.

У той самий час від різних наукових співтовариств, котрі займаються метеорологією, надходять сигнали у тому, що, хоч як парадоксально, після певного періоду потепління, т.зв. малий льодовиковий період (той, що трапився в середні віки і тривав близько 200 років), який виявлятиметься довгими та суворими зимами. Це може статися за кілька чи дюжину, у разі через кілька десятків років. Причина у зміні теплої морської течії Гольфстрім, що пом'якшує зимовий клімат у Європі. Однак для нас, фермерів, це сигнал про те, що, незважаючи на нинішні дуже м'які зими останніх років, ми не можемо назавжди відмовитись від захисту від негативного впливу зим. Крім того, у нас немає гарантій, що ситуація з зрошенням ґрунту постійно покращуватиметься. Довгі та холодні зими не обов'язково означають достатню кількість снігу – ми бачили це взимку 2011/2012.

Знання про клімат, біологію рослин, агротехніку, а також спостереження за погодними явищами та вжиття заходів щодо утримання води на всіх рівнях необхідні та будуть у довгостроковій перспективі необхідні для ефективного реагування на посуху та суворі зими. В даному випадку вода та її ресурси є ключовим елементом стабілізації врожайності на гідному рівні. Зараз у нас часто бувають періоди посухи, і, на жаль, у нас не вистачає джерел забору води для зрошення. Сьогодні лише невелика частина господарств зрошує овочі, картопля та сади. Це також значні додаткові витрати, тому виявлення основних можливостей запобігання чи пом'якшення наслідків цих явищ за допомогою агротехніки в рамках кожного господарства є необхідністю та завданням кожного фермера, спеціаліста та консультанта з сільського господарства.

Создание успешной торговой стратегии Форекс

Стоимость Ремонта Коттеджа за 1 Кв М

Заказать Ремонт Коттеджа под Ключ