Як правильно вибрати регулятор напруги

Як правильно вибрати регулятор напруги. Ймовірно, більш 90% виробів потребують будь-якого регулятора напруги, що робить їх одним з найбільш часто використовуваних електричних компонентів. ви можете замовити надійні стабілізатор напруги за самою вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат.

Якщо ви не можете запускати всі безпосередньо від напруги акумулятора або зовнішнього адаптера змінного / постійного струму, потрібно регулятор напруги. Швидше за все, буде потрібно кілька регуляторів напруги.

Ця стаття є вашим керівництвом по вибору правильного регулятора напруги для вашої конструкції. Ми розглянемо всі, від визначення, який тип регулятора напруги вам потрібен, до вибору того, який відповідає вашим конкретним вимогам.

Вибір типу регулятора, який потрібно використовувати

Першим кроком у виборі правильного регулятора напруги є визначення вашого вхідної напруги, вихідної напруги і максимального струму навантаження.

Незважаючи на те, що існує безліч інших специфікацій, ці три допоможуть вам почати і звузити тип регулятора, який вам потрібен.

Регулятори напруги можна розділити на дві широкі класифікації:

Зниження: виводить напруга нижче, ніж вхідна напруга

Крок: вихідна напруга більше, ніж вхідна напруга

Знання ваших вхідних і вихідних напруг допоможе вам легко вирішити, до якої групи належить ваш регулятор.

Регулятори напруги, які вимагають вихідної напруги менше, ніж вхідна напруга, є найбільш поширеним типом регулятора напруги. Наприклад, ви вводите 5 В, і він видає 3,3 В, або ви вводите 12 В, і він видає 5 В.

Існує два типи регуляторів, які необхідно враховувати:

Лінійні регулятори: прості, дешеві і безшумні, але можуть мати низьку енергоефективність. Лінійні регулятори здатні тільки знижувати напругу.

Імпульсні регулятори: висока енергоефективність, але більш складна і дорога, і більше шуму на виході. Імпульсні регулятори можуть використовуватися як для зниження, так і для підвищення напруги.

Якщо вам потрібно вихідна напруга, яке менше вхідної напруги, почніть з розгляду лінійного регулятора, а не перемикає регулятора.

​Автоматический регулятор напряжения

Правильный выбор тротуарной плитки

​Як правильно вибрати ваги