Спільний ремонт ванної кімнати

Кожен з нас має задатки професійного ремонтника, завдяки яким, ми можемо виконати ремонт в будинку власноруч, не привертаючи фахівців. Правда, іноді, нам не вистачає ентузіазму і належної мотивації до дії.

Выбрать качественный сантехнический комплект вы можете тут на сайте.

У той час як жінки з пристрастю в черговий раз планують змінити інтер'єр в тій чи іншій кімнаті, чоловіки часто вважають за краще відкласти ремонт "на потім". Але, амбіції, які виявляють в результаті докорів і чергового скандалу, змушують сильна стать, все ж засукати рукава і проявити справжні приховані можливості.

Робимо ремонт у ванній під ключ

Експерти радять, щоб жінки самі вибирали майбутній колір стін, в той час як найвідповідальніша робота - підготовка поверхні до фарбування, повинна відводитися сильній статі. Поки, ваша друга половина, буде підбирати фарби, вам слід зайнятися проблемними місцями. У ванній кімнаті, зазвичай спостерігається висока вологість, яка є причиною виникнення в деяких областях біологічної корозії - тобто цвілі і грибка. Особливо часто вони з'являються на аксесуарах і предметах, де поверхня частіше схильна до прямого впливу води. Ви можете боротися з даною проблемою по-різному, але в разі старих пошкоджених ділянок, найкращим рішенням буде нанести новий захисний шар.

Як це зробити? Перш за все, почати з видалення старого ущільнювача з використанням пластикового шпателя. Після цього, потрібно очистити поверхню, на яку ми плануємо накласти захисний шар герметика, вона повинна бути сухою і чистою. При виборі силікону, варто звернути увагу на його опір до цвілі і грибка. Силікони з такими властивостями будуть ефективніше протистояти утворенню "органічної корозії".

Перед нанесенням захисного шару на краю, поверхню оброблюваних предметів, слід захистити за допомогою клейкої стрічки (паперовий скотч). Для рівномірного шару можна скористатися, спеціальним пістолетом, пластиковим шпателем або просто пальцем. Після висихання поверхні, слід видалити захисний скотч.

займаємося стінами

Перший крок: ви повинні перевірити стан існуючого покриття - по можливості постаратися видалити його за допомогою шпателя або інших підручних засобів. Таким чином, підготовлену стіну далі слід обробити високоякісної грунтовкою, що значно підвищить адгезію основи. Після грунтовки, ми можемо перейти до заключної стадії роботи: фарбування стін. Тут ми, можемо доручити дане відповідально завдання нашого партнера, який вибирав фарбу.

Провівши ремонт власними руками, ви отримаєте величезне задоволення, знайдете нові навички і що найважливіше - уникнете витрат, пов'язаних з найманим професіоналом.

Кращий вибір для вашої ванної кімнати

Школьные поворотные доски

Элитный Ремонт Коттеджей

Срочный Ремонт Коттеджа